Menu
Twój koszyk

Dostawa zamówień

Przy zamówieniach powyżej 600 zł – przesyłki na terenie Warszawy realizujemy bezpłatnie, w dogodnym dla Klienta systemie „door to door”.
W przypadku wysyłek adresowanych poza Warszawę – próg wartości zamówienia dla skorzystania z bezpłatnej dostawy to 1000 zł dla miejscowości podwarszawskich oraz 3000 zł dla dostawy na terenie całego kraju –.

 

Niezależnie od wielkości zamówienia czy gabarytów zakupionych akcesoriów – zapraszamy do nieobarczonego opłatami manipulacyjnymi odbioru osobistego kupionych produktów w stacjonarnej, warszawskiej siedzibie sklepu NEOPAK.  

 

Koszt wysyłki:

  • Paczka do 5kg – 15 zł (brutto)
  • Paczka do 30kg – 19 zł (brutto)

Paczki powyżej 30 kg są rozdzielane na kilka mniejszych paczek.

 

Dopuszczalne rozmiary paczki:

Powyższy cennik jest zachowywany w przypadku, gdy suma trzech boków paczki nie przekracza wartości 220 cm, przy czym tylko jeden bok może przekroczyć wartość 80cm.

W przypadku przekroczenia dopuszczalnych rozmiarów paczki – koszt wysyłki obliczany jest przez system uwzględniający stawki zewnętrznej firmy kurierskiej.

Zarówno w przypadku dużych przesyłek, jak i przy zamówieniach składanych na znaczą ilość towaru – prosimy o kontakt z konsultantami NEOPAK, którzy w sposób indywidualny obliczą dla Państwa koszt przesyłki.

 

Zabezpieczenie przesyłek:

NEOPAK nie pobiera żadnych opłat za opakowanie, zabezpieczenie i przygotowanie paczki do wysyłki.

 

Czas oczekiwania na przesyłkę:

Zamówienia staramy się realizować na bieżąco. W przypadku, gdy zamówienie zostanie złożone w dni robocze do godziny 12.00 – przesyłki zostaną wysłane do Adresata jeszcze tego samego dnia i w przeciągu maksymalnie 48 godzin zostaną dostarczone pod wskazany adres.

W przypadku zamówień składanych po godzinie 13.00 lub w dni wolne od pracy –  średni czas oczekiwania na przesyłkę wynosi 1-3 dni robocze. Termin ten może się nieznacznie wydłużyć w przypadku wystąpienia chwilowych braków magazynowych lub przy realizacji dużych i zróżnicowanych zamówień.

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE