Menu
Twój koszyk

Wiadomości RSS Feed

17 wrz Folia stretch - rodzaje - zastosowanie
0 461
Historia powstania folii stretch Tak jak to bywało z wieloma przełomowymi odkryciami, tak i folia została wynaleziona przez przypadek. W 1908 roku, podczas nieudanej próby stworzenia wodoodpornego obrusu, efekt prac nazwany został pierwotnie celofanem. Dziś różne rodzaje folii są produkowane z różnych tworzyw sztucznych i mają wiele zastosowań...
17 wrz Funkcja etykiet samoprzylepnych w biznesie
0 416
Uwaga – etykieta!     Każdego dnia jesteśmy w różnych miejscach i sytuacjach, często nowych i zaskakujących. Przetwarzamy wiele informacji i coraz częściej potrzebujemy krótkich i zwięzłych komunikatów. Rośnie dzięki temu popularność etykiet jako środka przekazu. Prostego i efektywnego zarazem.     Etykieta w biznesie     To nie..
17 wrz Kartony klapowe - wysyłka paczek
0 547
Kartony klapowe - najprostsze i najtańsze rozwiązanie do wysyłki produktów   Powierzając transport towarów zewnętrznej firmie kurierskiej, powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, jak ważne jest bezpieczne pakowanie przesyłki. Przedsiębiorstwa bardzo często odmawiają przyjęcia paczki, jeśli nie jest prawidłowo zapakowana. W ramach oszczędnoś..
17 wrz Koperty bąbelkowe Neopak - zastosowanie i rodzaje
0 561
W jakim celu się używa kopert bąbelkowych?   Jak ważny dla każdego właściciela sklepu jest klient, wie każdy przedsiębiorca. Bez względu, czy jest to sklep tradycyjny, czy też internetowy każdy odwiedzający go powinien być właściwie potraktowany. Jest to z całą pewnością klucz do zupełnego sukcesu firmy.   Sporym zmartwieniem dla właś..
17 wrz Opakowania kartonowe Pudełka
0 481
Kartony i opakowania kartonowe stworzone na miarę potrzeb! Wszędzie tam, gdzie podstawą działania firmy jest bezpieczna dystrybucja oferowanych towarów – kluczową rolę spełnia właściwe zabezpieczenie przesyłki, czyli jej należyte opakowanie. W przypadku przesyłek o standardowych gabarytach lub paczek wysyłanych na małą skalę – dobranie odpowied..
17 wrz Taśmy samoprzylepne - Rodzaje
0 572
Najpopularniejszą formą mającą zabezpieczać, a przede wszystkim zamykać pudełka kartonowe itp. to wszelkiego rodzaju taśmy samoprzylepne   .   Dzięki swojej wytrzymałości są w stanie zapewnić bezpieczeństwo paczce nawet na odległych trasach wysyłania. W naszym sklepie znajdziemy ich wiele odmian różniących grubością i kolorystyką. Równie..
17 wrz Ustawa śmieciowa 2013 – almanach selekcjonera
0 404
Jedni nazywają ją legislacyjnym bublem, a inni – ustawą, która po prostu musi wejść w życie. Niezależnie od opinii pewnym jest, że już 1 lipca 2013 roku wszyscy będziemy musieli poddać się śmieciowej rewolucji i zacząć segregować odpadki. Niestety, jak pokazują cytowane przez ogólnopolskie media badania – niewielu z nas tak naprawdę wie, na czym ..
17 wrz Wielkie Neopak-owanie! Jak właściwie przygotować przesyłkę?
0 649
Zlecając transport przesyłki – czy to za pośrednictwem poczty tradycyjnej, czy też przy pomocy firm kurierskich – skupiamy się zwykle nie na dokładnym zabezpieczeniu paczki, ale na ustaleniach dotyczących jej odbioru, dostawy czy wyceny konkretnej usługi. To poważny błąd i bezpośredni powód wystąpienia wielu, podnoszących ciśnienie nieporozumień...
17 wrz Worki z zamknięciem strunowym
0 484
Woreczki  strunowe     Torebki strunowe znane są od lat.   Woreczki strunowe mają bardzo duży zakres zastosowania.       Zastosowanie woreczków ze struną.   Spotykane są w różnych miejscach, służą do przechowywania i segregowania wielu przedmiotów i drobiazgów. Używa się ich podczas pakowania produktów spożywczych (prze..
17 wrz Wózki transportowe
0 720
Jaki wózek transportowy wybrać do prowadzonej działalności gospodarczej?     Wybierając wózek transportowy, powinniśmy dokładnie przemyśleć naszą decyzje, bowiem z pewnością będzie on nam służył ładnych lat, lepiej więc zafundować sobie dzięki niemu komfort pracy aniżeli jej komplikację. Warto odpowiedzieć zatem na kilka podstawo..
17 wrz Wypełniacze do paczek
0
Wypełniacze do paczek / poduszki powietrzne     Wypełniacze do paczek i poduszki powietrzne przeznaczone są do ochrony zawartości paczek i przesyłek kurierskich. Zapewniają pełną amortyzację przedmiotów, chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi.   Dodatkowe przydatne informacje o wypełniaczach pustych przestrzeni   Charakteryst..
17 wrz Zabezpieczamy mieszkanie, czyli remont pod pełną kontrolą
0 351
Odpowiednie zabezpieczenie domu czy mieszkania przed remontem nie tylko pomoże uchronić nam podłogi, okna czy meble przed zniszczeniem, ale i ułatwi poremontowe porządki. Kurz, brud, pył i krople farby nieoczekiwanie spadające na drewniane deski – to stali towarzysze każdego wiercenia, malowania czy wygładzania. Na szczęście, wystarczy odpowiedni..
17 wrz Zalety stosowania taśm z własnym nadrukiem
0 680
Korzyści ze stosowania taśm z własnym nadrukiem           Niewiele firm docenia zalety związane ze stosowaniem zindywidualizowanych akcesoriów do pakowania przesyłek i paczek. To rozwiązanie kryje w sobie jednak wiele zalet.   Cennik i rodzaje taśm z własnym nadrukiem     Promocja i reklama   Podstawową zaletą związan..
17 wrz Zastosowanie tub kartonowych
0 408
Tuby kartonowe   Większość opakowań tekturowych ma prosty kształt, większość w formie sześcianu. Tuby tekturowe są równie popularne, co tradycyjne kartony. Wykonane są z tektury falistej i powstały pierwotnie dla ułatwienia transportu prac artystycznych.       Zastosowanie tub     Tuby kartonowe służą przede wszystkim do t..
17 wrz Tektura falista - zastosowanie
0 390
Tektura falista   Historia powstania tektury sięga XIX wieku. Przypadkowo włożony do maszyny do plisowania tkanin arkusz papieru posłużył najpierw do wykładania wnętrza kapelusza, a kilka lat później – do pakowania win,   Tektura falista powstała w wyniku oklejenia z dwóch stron pofalowanego arkusza papieru, gładkimi arkuszami. Dzięki tak..
Wyświetlono: 1 do 15 z 15 (1 stron)
Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE