Menu
Twój koszyk

Zapinki

Zapinki do taśm PP

Oferujemy Państwu szeroką gamę zapinek do taśm spinających. W naszym asortymencie znajdują się zarówno zapinki blaszane, jak i druciane oraz polipropylenowe. Są to elementy niezbędne w procesie pakowania i zabezpieczania towarów lub ładunków za pomocą taśm, ich rodzaj zależy natomiast od konkretnych zastosowań.

 

Zastosowanie zapinek spinających:

 

  • - łączenie taśm PP i PET
  • - trwałe i wytrzymałe zamykanie kartonów
  • - zabezpieczanie i stabilizacja ładunków (także paletowych)

 

Charakterystyka zapinek drucianych, blaszanych i polipropylenowych:

 

  • - wykonane z blachy stalowej, drutu lub polipropylenu
  • - o różnych szerokościach dostosowanych do dostępnych na rynku taśm spinających
  • - trwałe i wytrzymałe
  • - proste w użyciu
  • - estetyczne

 

 

Dostępne w naszym sklepie internetowym zapinki blaszane do taśm spinających z polipropylenu wykonane są z doskonałych jakościowo blach stalowych, a ich wewnętrzne powierzchnie wyposażone zostały w specjalną perforację uniemożliwiającą samoczynne wysunięcie się taśmy spod zapinki i rozłączenie opasania. W ofercie posiadamy oczywiście zapinki o różnych szerokościach.

 

Zapinki druciane, przeznaczone do taśm spinających o różnych szerokościach, są wyjątkowo uniwersalne i łatwe w użyciu. Z tego względu najczęściej wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie pakowanie i spinanie ładunków odbywa się ręcznie. Mogą z powodzeniem służyć do łączenia zarówno taśm polipropylenowych, jak i poliestrowych. Zapinki te dostępne są w paczkach po 1000 sztuk.

 

Popularne i stosunkowo tanie zapinki polipropylenowe – nazywane również często plastikowymi –  służą natomiast do spinania taśm polipropylenowych o szerokościach odpowiadających szerokości zapinki. Mogą być wykorzystywane w procesie spinania ręcznego oraz automatycznego.

 

Zapraszamy do zapoznania się z produktami na naszych stronach internetowych. Przypominamy także, że wybierając odpowiednie zapinki trzeba pamiętać o tym, że różne ich rodzaje mają różne zastosowania, co wynika konstrukcji oraz wytrzymałości mechanicznej. W doborze zapinek, które zagwarantują bezpieczeństwo towarów i ładunków, pomogą Państwu nasi specjaliści.

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE