Menu
Twój koszyk

Taśmy Opasujące

Taśmy opasujące strappingowe Fillament

 

Taśmy opasujące stanowią doskonałą uzupełnienie lub alternatywę dla folii stretch. Szczególną przydatnością wykazują się podczas stabilizacji oraz łączenia dużych ładunków paletowych. Nadają się również do zamykania i zabezpieczania kartonów i paczek.

Zastosowanie:

  • łączenie palet, kartonów i paczek
  • zabezpieczanie i stabilizacja ładunków paletowych
  • zamykanie i opasywanie ładunków jednostkowych

Charakterystyka:

  • wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego
  • ekstremalnie wytrzymałe
  • nie uszkadzają opakowań

Na rynku występują taśmy opasujące w kilku rodzajach. Szczególnie popularne są taśmy metalowe, wykonane z mocnej tkaniny ze stalowych nici. Są bardzo wytrzymałe i trwałe i nadają się idealnie do stabilizacji ładunków na paletach.

Polipropylenowe taśmy opasujące (PP) charakteryzują się olbrzymią elastycznością i dużą wytrzymałością, dzięki czemu dobrze sprawdzają się w maszynach pakujących pracujących na wydajnych i szybkich liniach produkcyjnych. Polipropylen dobrze znosi duże obciążenia, może więc przez długi czas pozostawać mocno naciągnięty.

Do paletyzacji ładunków, ich spinania i stabilizacji przeznaczone są również taśmy poliestrowe (PET). Ich wyróżnikiem jest odporność na działanie licznych związków i środków chemicznych oraz kompletna niewrażliwość na warunki atmosferyczne, czego nie można powiedzieć o taśmach stalowych. Taśmy opasujące PET stosowane są między innymi w przemyśle ciężkim oraz w transporcie wielkogabarytowym. Szczególnie dobrze spisują się podczas pakowania i zabezpieczania wyjątkowo ciężkich i mało stabilnych ładunków.

Wszystkie taśmy opasujące dostępne w naszym sklepie internetowym pochodzą od renomowanych producentów, tym samym możemy zagwarantować Państwu ich wysoką jakość oraz to, że spełniają ostre przemysłowe normy bezpieczeństwa.

Nasza firma legitymuje się długoletnim doświadczeniem w produkcji i dystrybucji materiałów, urządzeń i akcesoriów związanych z pakowaniem, zabezpieczaniem i transportem wszelkiego rodzaju towarów i ładunków. W związku z tym chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania, doradzimy odpowiednie do wskazanych zastosowań produkty oraz podpowiemy najlepsze rozwiązania.

Brak produktów w tej kategorii.

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE