Menu
Twój koszyk

Na zamówienie

Opakowania kartonowe i kartony na zamówienie (na wymiar)

 

 

Jako producent kartonów jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa kartony na zamówienie, o dowolnych rozmiarach, grubościach i w dowolnych ilościach. Czas oczekiwania na gotową partię towaru zależy od jego rodzaju oraz ilości, zwykle dostawa jest realizowana w ciągu około tygodnia. W sprawie wyceny oraz ustalenia szczegółów, prosimy o bezpośredni kontakt z nami – telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną.

 

Zastosowanie kartonów na zamówienie (przykłady):

 

  • Przeprowadzki
  • Transport mebli czy sprzętu AGD i RTV
  • Zabezpieczanie rozmaitych przedmiotów na czas przewozu
  • Porządkowanie i przechowywanie różnych artykułów
  • Segregacja i archiwizacja dokumentów

 

Charakterystyka pudeł na wymiar:

 

  • Wykonane z mocnej, wielowarstwowej tektury
  • Dowolne wymiary
  • Gramatura: od 400g/m2
  • Z uchwytami lub bez
  • Ściśle dostosowane do potrzeb Klienta

  

Artykuł: Czy wiesz wszystko o kartonach?

  

Posiadamy nowoczesną linię produkcyjną, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kartony na wymiar o najwyższej jakości. Stosujemy solidną, wielowarstwową tekturę, pochodzącą wyłącznie od zaufanych producentów. Tym samym nasze opakowania tekturowe są zawsze bardzo wytrzymałe i trwałe. Ich parametry dostosowujemy oczywiście ściśle do Państwa oczekiwań – możliwe jest zatem wykonanie pudeł o dowolnych rozmiarach, grubości i sposobie zamykania.

 

Produkujemy między innymi klasyczne kartony klapowe, ale również rozmaite pudełka wykrojnikowe (na przykład kartony na pizzę). Co ważne, produkcja pudełek tekturowych w naszej firmie odbywa się zawsze z uwzględnieniem najbardziej restrykcyjnych norm oraz zasad mających na celu ochronę środowiska naturalnego. Ekologia jest dla nas bardzo ważna, zatem wykorzystujemy tekturę, która powstaje z surowców wtórnych oraz odpadowych (w tym pochodzącego z tartaków ścieru drzewnego), a gotowe kartony są w pełni biodegradowalne.

 

Wierzymy, że na popularne pytanie: „gdzie kupię kartony?”, odpowiedź jest tylko jedna: oczywiście w NEOPAK.PL. Dlatego też zapraszamy do zapoznania się z asortymentem standardowych opakowań tekturowych, przedstawionym na stronach naszego sklepu internetowego. Jeśli jednak żaden z prezentowanych produktów nie będzie spełniał Państwa oczekiwań, prosimy o bezpośredni kontakt z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefoniczny. Nasi doświadczeni konsultanci pomogą Państwu dobrać odpowiednie rozwiązania, ustalić parametry potrzebnych opakowań oraz szczegóły zamówienia. Przygotujemy również – nieodpłatnie i bez zobowiązań – dokładną wycenę zamówienia. Gwarantujemy, że wszystkie pudełka na zamówienie wykonujemy z najwyższą starannością i precyzją, będą więc Państwu doskonale służyć i sprawdzą się doskonale także w innych niż przewidywane zastosowaniach, po zużyciu zaś można je będzie poddać recyclingowi.


 

Brak produktów w tej kategorii.

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE