Menu
Twój koszyk

1.2mm

Pianka polietylenowa 1,2mm

Dostępna w naszej ofercie pianka polietylenowa 1,2mm jest jedną z trzech najcieńszych pianek tego typu. Jest ekstremalnie lekka i bardzo elastyczna, a przy tym atrakcyjna cenowo.

 

Zastosowanie:

 

  • Wygłuszanie podłóg i całych pomieszczeń
  • Ochrona delikatnych powierzchni przed zarysowaniem
  • Zabezpieczanie towaru na czas transportu
  • Wypełnianie paczek i kartonów

 

Charakterystyka:

 

  • Wykonana ze spienionego polietylenu (PE)
  • Dobry poziom izolacji akustycznej i termicznej
  • Wodoodporna
  • Bardzo lekka i elastyczna.

 

Standardowa pianka polietylenowa 1,2mm waży na tyle mało i jest na tyle elastyczna, że doskonale nadaje się do wykorzystania w charakterze wypełniacza do paczek. Nie podnosi ich wagi, a co za tym idzie – nie zwiększa kosztów przesyłki. Ze względu na zdolność mechanicznej amortyzacji drgań i wstrząsów skutecznie stabilizuje zawartość kartonu oraz chroni paczki przed ewentualnym uszkodzeniem.

 

Dodatkowy poziom ochrony to fakt, że polietylen (PE), z którego produkuje się piankę, jest niepalny, wodoodporny i niewrażliwy na działanie licznych związków chemicznych. Opakowanie z pianki polietylenowej 1,2mm zabezpiecza więc towar przed działaniem rozmaitych detergentów i rozpuszczalników oraz przed zawilgoceniem.

 

Pianka polietylenowa 1,2mm – w postaci dużych arkuszy odcinanych ze zrolowanej taśmy piankowej – znakomicie nadaje się między innymi do pakowania mebli i elementów drewnianych, części samochodowych, szkła i wyrobów ceramicznych czy sprzętu RTV i AGD.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo piankę konfekcjonowaną, w rolkach o różnych szerokościach i długościach. Warto zwrócić uwagę, że pianka polietylenowa 1,2mm przeznaczona jest do wielokrotnego stosowania, a po zużyciu może być łatwo poddana powtórnemu przetworzeniu. Możliwość szybkiego i taniego recyclingu sprawia, że – będąca w istocie tworzywem sztucznym – pianka polietylenowa 1,2mm zalicza się do bardzo ekologicznych materiałów opakowaniowych.

 

Do różnych zastosowań potrzebna jest pianka o różnej grubości i szerokości. Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta chętnie pomogą Państwu wybrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do konkretnych potrzeb oraz dokonać korzystnego zakupu. W razie wszelkich pytań, prosimy o odwiedzenie siedziby naszej firmy, przesłanie wiadomości e-mail lub kontakt telefoniczny.

Brak produktów w tej kategorii.

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE