Menu
Twój koszyk

Papier pakowy do szyb

Prezentujemy Państwu specjalny papier pakowy do szyb. To proste rozwiązanie znakomicie chroni wszelkie powierzchnie i tafle szklane przed zabrudzeniem, zarysowaniem i spękaniem. Uzupełniony na przykład przekładkami polietylenowymi lub folią bąbelkową w pełni zabezpieczy szklane przedmioty – szczególnie „luźne” szyby – przed uszkodzeniem.

 

Zastosowanie:

 

  • zabezpieczenie powierzchni szklanych przed zabrudzeniem i zarysowaniem
  • ochrona szkła przed pękaniem i tłuczeniem
  • pakowanie luster oraz pojedynczych szyb

 

Charakterystyka:

 

  • gruby, wytrzymały papier (może być typu Kraft)
  • tani i ekonomiczny sposób na ochronę szyb
  • w pełni ekologiczne rozwiązanie.

 

Popularny przesąd głosi, że stłuczenie lustra przynosi siedem lat nieszczęścia. Wiara w przesądy to jedno, ale wartość ładnego lustra bywa często na tyle wysoka, że trudno jest przejść do porządku dziennego nad jego uszkodzeniem.

 

Dlatego właśnie polecamy Państwa uwadze specjalny papier pakowy do szyb. Jest to odmiana papieru pakowego przeznaczona specjalnie do ochrony powierzchni szklanych przed  zabrudzeniem i powstawaniem zarysowań. Wykorzystanie papieru typu Kraft (o podwyższonej wytrzymałości, produkowanego z makulatury) czyni go całkowicie ekologicznym, a więc w pełni przyjaznym dla środowiska naturalnego.

 

Staranne zapakowanie szyby oraz jej przewóz w prawidłowej pozycji gwarantują, że dotrze ona na miejsce przeznaczenia w niezmienionym stanie – w całości, czysta i bez rys. Kwestia odpowiedniego ustawienia szyby podczas transportu jest tu krytyczna, jednak wykorzystanie papieru pakowego do szyb może znacząco podnieść poziom bezpieczeństwa.

 

W sprawie zabezpieczenia szyb na czas przeprowadzki prosimy o bezpośredni kontakt z naszym zespołem konsultantów. W branży przeprowadzek firma NEOPAK funkcjonuje już od wielu lat, zatem – korzystając z naszego bogatego doświadczenia – możemy udzielić państwu praktycznych porad w tym zakresie oraz dopomóc w wyborze najlepszych materiałów i akcesoriów zabezpieczających. O pakowaniu wiemy po prostu wszystko – i bardzo chętnie tą wiedzą podzielimy się z naszymi Klientami.

Brak produktów w tej kategorii.

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE