Menu
Twój koszyk

Bawełniane

Estetyczne torby bawełniane to nie tylko doskonały sposób na modne i wygodne codzienne zakupy, ale także doceniane przez menedżerów i szefów firm narzędzie promocji i wspierania prestiżu marki. Idealnie sprawdzają się bowiem w roli opakowań na wszelkiego rodzaju gadżety i upominki firmowe oraz materiały i broszury informacyjno-reklamowe, które wręcza się uczestnikom konferencji czy szkoleń.

 

Zastosowanie:

 

  • przenoszenie zakupów
  • pakowanie i wręczanie gadżetów i materiałów promocyjnych
  • nośnik reklamowy (nadruki reklamowe)

 

Charakterystyka:

 

  • bardzo wysoka jakość wykonania
  • możliwość umieszczenia dowolnego nadruku
  • całkowicie ekologiczne

 

Torby produkowane są w Indiach z czystej, naturalnej surówki bawełnianej. Wykończone są przeszyciem wewnętrznym na całej krawędzi. Warto także zwrócić uwagę, że wszystkie produkty firmy Allbag tworzone są z myślą o ochronie środowiska naturalnego. Torby bawełniane wyrabia się z naturalnej, hodowlanej bawełny, a ich proces produkcyjny nie powoduje emisji szkodliwych zanieczyszczeń do atmosfery. Tego typu torby są też bardzo wytrzymałe i trwałe, zaś po zużyciu ulegają pełnej biodegradacji – w przeciwieństwie do typowych „jednorazówek”, które rozkładać się mogą nawet 400 lat.

 

Specyfikacja dostępnych w ciągłej sprzedaży toreb znajduje się w poniższej tabeli:

 

Rozmiar ( szer. x wys.)

Gramatura

Uchwyt

Kolor

380x420 mm

140

35 cm

Ecru

380x420 mm

140

70 cm

Ecru

380x420mm

140

70 cm

Czarny

 

Istnieje także możliwość zamówienia toreb bawełnianych marki „Allbag” o niestandardowych parametrach. Dzięki ścisłej współpracy z producentem jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu wyroby o gramaturze od 100 do 296 g i różnych wymiarach. Na życzenie na torbach można umieścić także dowolny nadruk w technice sitodruku farbami wodnymi, obejmujący całą jej powierzchnię.  Nadruk może mieć postać zarówno prostego ornamentu – na przykład jednokolorowego logotypu, jak i obrazu w pełnym kolorze według rozbarwienia CMYK.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem większej ilości toreb bawełnianych lub też toreb o nietypowych parametrach (w tym – opatrzonych dowolnym nadrukiem), prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie wiadomości e-mail. Zapraszamy również do osobistego odwiedzenia siedziby naszej firmy w Warszawie.

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE