Menu
Twój koszyk

Taśmy z Nadrukiem

Taśmy z nadrukiem

 

Taśmy z indywidualnym nadrukiem – naprawdę mocna promocja!

 

 

Specjaliści od marketingu od wielu lat podpowiadają, że dobra reklama nie może opierać się na głośnej, nachalnej kampanii, taśmy z nadrukiemktóra – finalnie – uznawana jest przez odbiorców za promocję nazbyt uciążliwą, za zbyt mocno inwazyjną i po prostu męczącą. Dobra reklama musi zaskakiwać – zarówno formą przekazu, jak i... samą formą! Ta ostatnia powinna być niebagatelna, oryginalna, wzbudzająca zainteresowanie i łącząca w sobie kilka wartości. Na przykład – estetykę i funkcjonalność.

 

Jednym ze środków doskonale sprawdzających się w roli skutecznej i efektywnej reklamy są taśmy samoprzylepne firmowe – wykorzystywane między innymi do zabezpieczania paczek zawierających sprzedawane produkty czy drobne upominki i gadżety.

 

Taśma z indywidualnym nadrukiem doceniane jest powszechnie przez sklepy internetowe i firmy oferujące swoje produkty za pośrednictwem sprzedaży wysyłkowej. Materiały te – równie efektywne co „zwykłe” taśmy, ale zdecydowanie bardziej od pospolitych taśm pakowych efektowne – nie tylko świetnie sprawdzają się w roli pewnego zabezpieczenia przesyłek, ale i pełnią funkcję nośnika ważnych informacji.

 

Widniejące na nich logo, motto firmowe czy krótki komunikat reklamowy to funkcjonalna forma promocji – zarówno samej firmy, jak i świadczonych przez nią usług. Taśma nadruk to także coraz mocniej doceniany środek potwierdzający profesjonalizm i nieocenioną dbałość i szacunek w podejściu marki do obsługi Klienta.

 

Mając na uwadze tak szerokie działanie tych akcesoriów – sklep NEOPAK.PL zaprasza do zapoznania się z ofertą obejmującą możliwość zamówienia wykonywanych na indywidualne życzenie i zgodnych z projektem Klienta taśm z nadrukami.

 

Produkcja taśmy pakowej z własnym logo

 

Taśma pakowa firmowa wykonywana jest z najwyższej jakości materiałów – między innymi z bardzo estetycznej folii PP wyposażonej w śliską, połyskującą powierzchnie. Proponowane taśmy wytwarzane są w oparciu o specjalne wytyczne, a przez to są zgodne z podaną przez Państwa specyfikacją obejmującą zakresem między innymi wymiary, kolor czy kształt oraz długość nadruków.

 

Wykorzystując nowoczesne techniki druku – taśmy samoprzylepne na zamówienie przygotowujemy z różnego rodzaju materiałów, dzięki czemu nasze produkty są odporne na działanie warunków atmosferycznych (takich jak wysoka i niska temperatura, opady czy intensywne nasłonecznienie), zachowując przy tym wszystkie walory estetyczne.

 

Proponowane przez NEOPAK.PL taśmy klejące z własnym nadrukiem posiadają mocną warstwę klejącą, przez co cechują się wysoką przyczepnością i trwałością spoiwa.

 

 

Zastosowanie taśmy z logo lub innym indywidualnym nadrukiem

 

Taśma z własnym logo

Taśmy firmowe  mogą być stosowane zarówno do zabezpieczania przeznaczonych do transportu przesyłek, jak i do oznaczania składowanych paczek i zabezpieczania magazynowanych przedmiotów. Dodatkowo, ze względu na wysoką jakość wykonania i odporność taśm na działanie czynników atmosferycznych – taśmy mogą być stosowane także na wolnym powietrzu, na zewnątrz budynków, gdzie sprawdzają się w roli materiału służącego do oznakowania terenu czy zaznaczenia określonej powierzchni. 

 

Niezależnie od zabastowania – taśmy z firmowym nadrukiem są doskonałym środkiem przekazu reklamowego oraz materiałem mocno, ale nienachalnie oddziałującym na odbiorców nadrukowanego na ich powierzchni komunikatu. Taśmy z logo sprawdzają się więc w roli medium promującego daną markę, konkretne usługi czy produkty. Widoczne na ich powierzchni logo czy komunikat reklamowy w naturalny sposób utrwalają wizerunek marki w świadomości Klientów, budzą pozytywne skojarzenia i w neutralny sposób przekazują ważne dla firmy informacje – dane kontaktowe, hasła promocyjne, indywidualne symbole. Dzięki zastosowaniu taśm – nawet zwykły, szary, bardzo ekonomiczny karton w którym przesyłane są firmowe gadżety staje się oryginalną wizytówką promującą dany brand i utrwalającą w nienarzucający się, neutralny sposób wizerunek marki zarówno w oczach Klientów-adresatów przesyłki, jak i osób odpowiedzialnych za jej bezpieczne dostarczenie do odbiorcy.

 

Promocja wizerunkowa czy poszerzanie zakresu oddziaływania informacji marketingowej może przyjąć przy użyciu taśmy z logo formę wielowymiarową, a przez to bardziej skuteczną niż promocja za pośrednictwem tradycyjnych i zdecydowanie mocniej oczywistych nośników.

 

Oferta na taśmy NEOPAK.PL

 

Taśmy pakowe z logiem firmowym do zaklejania paczek i przesyłek  realizujemy wyłącznie na indywidualne zamówienia. Osobom zainteresowanym zamówieniem takich nietuzinkowych, łączących w sobie względy praktyczne i promocyjne produktów oferujemy:

 

 • Taśmy na kleju solventowym
 • Taśmy na kleju hot-meltowym
 • Taśmy na kleju akrylowym

 

 

W szczegółowej ofercie sklepu NEOPAK.PL znajdziecie Państwo:

 

 

 • Taśmy z nadrukiem 48mm x60y (SOLVENT)
 • Taśmy z nadrukiem 48mm x 60y (HOT-MELT)
 • Taśmy z nadrukiem 48mm x 60y (akryl)

 

 

Realizacja zamówień

 

Taśmy klejące o firmowym nadruku to atrakcyjny, bardzo funkcjonalny, sprawdzający się w roli nienachalnej wizytówki, świetnie zabezpieczający przesyłki i mocno spersonalizowany dodatek. Jeśli są Państwo zainteresowani złożeniem zamówienia na indywidualne taśmy samoklejące np papierowe czy kauczukowe  lub chcą uzyskać wycenę konkretnego zamówienia – prosimy na adres mailowy kontakt@neopak.pl przesłać:

 • Wzór, który ma zostać nadrukowany na taśmie (na przykład logo w wysokiej rozdzielczości)
 • Informację dotyczącą rodzaju taśmy
 • Informacje dotyczącą wielkości taśmy
 • Informację dotyczącą koloru taśmy
 • Informację dotyczącą kolorów wydruku
 • Informację dotyczącą rozmieszczenia wydruku
 • Informację dotyczącą wielkości planowanego zamówienia

 

 

Niezależnie od wielkości zamówienia – sklep NEOPAK udostępnia swoim Klientom matrycę, którą można później w sposób wielokrotny wykorzystać.

 

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny – dbając o najwyższą jakość przygotowywanych produktów. W związku z powyższym – staramy się równie elastycznie podchodzić do kwestii zamówienia minimalnego, którego wielkość także ustalamy w sposób indywidualnych.

 

Zamówienia na taśmy z nadrukiem warszawa realizujemy na bieżąco. W zależności od ilości i charakteru zlecenia – czas oczekiwania na finalny produkt wynosi średnio do 7 dni roboczych (od chwili przekazania stosownych dyspozycji).

 

Na każdym etapie realizacji zamówienia utrzymujemy z Państwem stały kontakt, informując o postępach w wykonywaniu danego zlecenia.

 

Nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 17.00. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Doświadczeni pracownicy sklepu NEOPAK.PL dołożą wszelkich starań, aby zaproponować Państwu najbardziej optymalną, dostosowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań ofertę.

 

W PRZYPADKU ZAMÓWIENIA NA TAŚMY W ILOŚCI DO 180SZT DOCHODZI KOSZT MATRYCY

 

OD 360SZT MATRYCA GRATIS

 

KOSZT MATRYCY :

 

Matryca 15cm- 100ZŁ NETTO/ 1 kolor

 

Matryca 19cm- 100ZŁ NETTO / 1 kolor

 

Matryca 25cm- 120ZŁ NETTO / 1 kolor

 

Matryca 31cm- 150ZŁ NETTO / 1 kolor

 

Dodatkowe informacje:

 

1. Białe tło taśmy nie jest liczone jako kolor.

 2. Kolor Appla czy tło taśmy inne niz białe + 10%

 

NA WSZYSTKIE CENY OBOWIĄZUJĘ STAWKA VAT 23% KTÓRĄ TRZEBA DOLICZYĆ DO CENY

 

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE