Menu
Twój koszyk

Koperty Papierowe

Koperty papierowe

 

Niezastąpione, wszechstronne, bardzo praktyczne – koperty papierowe to materiały należące do grupy tych najchętniej wykorzystywanych i najwyżej ocenianych. Mając na uwadze tak szerokie spectrum wykorzystania kopert – używanych w biurach, urzędach czy sekretariatach – przedstawiamy szeroką ofertę tych nieocenionych podczas przygotowywania korespondencji czy zabezpieczania i archiwizacji dokumentów materiałów.

 

Zastosowanie kopert papierowych:

 

 • Do wysyłania firmowej i prywatnej korespondencji
 • Do segregowania i archiwizowania dokumentów
 • Do zabezpieczania drobnych przedmiotów (na przykład płyt CD)
 • Do szybkiego etykietowania korespondencji

 

Charakterystyka kopert papierowych:

 

 • Ogromna ilość formatów i rozmiarów
 • Wykonane z trwałych materiałów
 • Zabezpieczające zamknięte w nich dokumenty i przedmioty
 • Posiadają pokryty klejem pasek zamykający
 • Proste w użyciu, ekonomiczne w zakupie

 

 

Dostępne w naszym asortymencie koperty pocztowe pogrupowaliśmy w czytelne kategorie – dzięki czemu odnalezienie konkretnego rodzaju, wzoru czy rozmiaru materiału nie stanowi problemu. Wszystkie, umieszczone w ofercie koperty wykonane są z najlepszych materiałów i w poszanowaniu dla wysokich standardów.

 

Rozmiary kopert papierowych

 

W ofercie sklepu NEOPAK znaleźć można przede wszystkim koperty o standardowych, zunifikowanych, najczęściej wykorzystywanych, a więc – najbardziej praktycznych rozmiarach. Wśród tych najpopularniejszych wymienić należy przede wszystkim:

 

Koperty C6 – 1/4 kartki A4 (162×114 mm)

Koperty DL – 1/3 kartki A4 (220×110 mm)

Koperty C5 – 1/2 kartki A4 (229×162 mm)

Koperty C4 – kartka A4 (229×324 mm)

Koperty B4 – kartka C4 (250×353 mm)

Koperty E4 – (280×400 mm)

 

 

Oprócz powyższych rozmiarów, w asortymencie NEOPAK znaleźć można także rozwiązanie specjalistyczne – na przykład koperty do zdjęć RTG, wizytówek czy karnetów i pocztówek świątecznych.

 

Zaklejanie kopert – koperty samoklejące

 

Dostępne koperty papierowe to przede wszystkim koperty samoklejące – wyposażone w praktyczny pasek pokryty warstwą kleju HK. Aby zamknąć kopertę należy zerwać papierowy pasek zabezpieczający i – po włożeniu do wnętrza pakunku listu czy innego dokumentu – przycisnąć klapę do koperty. Proponowane rozwiązanie pozwala na oszczędność czasu i zwalnia z konieczności użycia dodatkowych materiałów – klejów czy nawilżaczy gąbkowych. Ponadto, posiadające ten rodzaj zamknięcia koperty można przez długi czas przechowywać (warstwa kleju zabezpieczona jest paskiem, przez co nie traci nic ze swoich właściwości nawet wtedy, gdy koperta przetrzymywana jest w zawilgoconym pomieszczeniu). Dodatkowo, koperty samoklejące HK z paskiem odrywanym nie sklejają się w paczce i nie przywierają do innych powierzchni, przez co można je zadrukowywać w dowolny sposób i bez użycia profesjonalnych maszyn drukarskich.

 

Oferujemy także koperty papierowe SK, w których klej znajduje się na klapie otworowej koperty i na kontrklapie. Aby zamknąć kopertę tego typu należy jedynie zetknąć i przytrzymać przez chwilę pokryte klejem paski.

 

Przeczytaj więcej o kopertach pocztowych.

 

Koperty papierowe – warianty kolorystyczne

 

W naszej ofercie dominują białe i brązowe koperty papierowe. Jeśli są Państwo zainteresowani złożeniem zamówienia na produkty w innych kolorach – prosimy o kontakt z naszymi konsultantami.

 

Dodatkowe elementy

 

 • Poddruk – część z proponowanych przez NEOPAK kopert posiada zadrukowane wnętrze. Dzięki temu rozwiązaniu, materiały czy dokumenty zamknięte w kopercie przesyłać można w sposób bardzo dyskretny (poddruk uniemożliwia podejrzenie – na przykład pod światło – zawartości koperty).
 • Okienka – część z dostępnych w naszym asortymencie kopert wyposażona jest w praktyczne, przeźroczyste okienka. Wykorzystanie tego typu rozwiązań sprawdza się w przypadku wysyłania korespondencji seryjnej. Foliowe okienko pozwala oszczędzić czas przeznaczany na ręczne adresowanie każdego listu.
 • Koperty poszerzane – dostępne w naszej ofercie koperty RBD są w stanie zmieścić większą ilość dokumentów od kopert standardowych. Dzięki temu, proponowane koperty nadają się do przechowywania dokumentacji czy zabezpieczania ryz papieru xero.

 

 

Wszystkie, dostępne w ofercie koperty oferujemy w praktycznych, ekonomicznych pakietach ilościowych. Jeśli są Państwo zainteresowani specyfikacją konkretnego rodzaju czy formatu kopert – zapraszamy do odwiedzenia poszczególnych stron ofertowych i do kontaktu z naszymi konsultantami.

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE