Menu
Twój koszyk

Przekładki

Przekładki

Hurtownia opakowań NEOPAK.PL oferuje Państwu doskonałej jakości przekładki do kartonów. Jest to doskonały sposób na izolowanie od siebie przedmiotów wewnątrz opakowań, zabezpieczanie ich przed powstawaniem rys i uszkodzeń wynikających z uderzeń i drgań podczas transportu, a także ochrony i stabilizacji kartonów na paletach.

 

Zastosowanie przekładek:

 

  • Amortyzacja zawartości opakowania
  • Ochrona powierzchni zapakowanych przedmiotów
  • Ochrona kartonów i paczek przed uszkodzeniami
  • Stabilizacja kartonów na paletach

 

Charakterystyka przekładek:

 

  • Wykonane z wysokogatunkowej tektury falistej
  • Stosowane na zewnątrz i wewnątrz kartonu
  • Dostępne w standardowych rozmiarach
  • Wykonywane na specjalne zamówienie

 

 

W naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi praktyczne przekładki kartonowe, w postaci specjalnie dociętych arkuszy wysokogatunkowej tektury falistej. Ich podstawowym zadaniem jest ochrona i amortyzacja kartonu ustawionego na palecie, a przede wszystkim – jego stabilizacja. Dzięki przysłonięciu przekładką szczelin pomiędzy deskami palety, uzyskuje się większą powierzchnię kontaktu ładunku z paletą, a tym samym jego stabilniejsze umiejscowienie. Przekładki kartonowe są również niezbędne, kiedy w podczas załadunku na paletę trafiają małe kartoniki w dużej ilości – zapobiegają ich wypadaniu i uszkodzeniom w wyniku „wciśnięcia” pomiędzy szczeble palet.

Oczywiście to nie jedyne zastosowanie przekładek. Przekładki – zarówno tekturowe, jak i piankowe lub foliowe – mogą być stosowane także wewnątrz opakowań. Mogą dzielić karton na kilka „przedziałów” lub izolować od siebie różne przedmioty albo mniejsze paczki znajdujące się wewnątrz opakowania zbiorczego. Są zatem pomocne w organizacji ładunku, ale również chronią powierzchnie zapakowanych przedmiotów przed uszkodzeniami mechanicznymi – rysami czy ukruszeniami, które mogłyby powstać w wyniku obijania się ich o siebie.

 

Oprócz przekładek kartonowych, szerokie zastosowanie w branży transportowej oraz przemyśle produkcyjnym znajdują również przekładki polietylenowe – foliowe lub piankowe. Jedne i drugie wykorzystywane są przede wszystkim do ochrony powierzchni przedmiotów podczas transportu i przechowywania. Przekładki piankowe dodatkowo doskonale amortyzują wszelkie drgania, wstrząsy i uderzenia.

 

Warto w tym miejscu wspomnieć także o tym, że polietylen charakteryzuje się całkowitą nieprzepuszczalnością dla wody oraz odpornością na wiele związków chemicznych – jest więc niezastąpiony, gdy zachodzi potrzeba ochrony przed wilgocią lub detergentami na przykład wrażliwej elektroniki.

 

W naszym sklepie znajdą Państwo różnorodne przekładki w standardowych rozmiarach. Jako doświadczony producent opakowań tekturowych możemy jednak zaproponować naszym Klientom przekładki kartonowe w dowolnych rozmiarach i o dowolnej grubości. W celu ustalenia szczegółów zamówienia – w tym wycenę oraz specyfikację techniczną przekładek – prosimy o kontakt z nami. Nasi konsultanci dostępni są w każdy dzień roboczy pod firmowym numerem telefonu oraz adresem e-mail. Zapraszamy również do odwiedzenia siedziby firmy NEOPAK – z przyjemnością pomożemy Państwu we wszelkich sprawach dotyczących pakowania oraz związanych z nim akcesoriów.

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE