Menu
Twój koszyk

Taśmy Ozdobne

Osobną kategorię w sklepie NEOPAK.PL stanowią taśmy ozdobne. Pełnią one funkcję typowo dekoracyjną i świetnie sprawdzają się podczas pakowania okazjonalnych prezentów i upominków dla bliskich osób.

Zastosowanie:

  • zawiązywanie niewielkich pudełek i woreczków
  • dekorowanie prezentów

Charakterystyka:

  • bardzo lekkie i ekonomiczne (nie podnoszą kosztów przesyłki)
  • opatrzone ciekawymi nadrukami
  • wspaniale podkreślają wymowę prezentu

Posiadamy w asortymencie między innymi taśmy ozdobne opatrzone nadrukami o treści: „Happy Birthday”, „Kocham Cię” oraz „Prezent”. Wszystkie mają 2,5 centymetra szerokości oraz 10 metrów długości i zostały wykonane z estetycznej, metalizowanej folii. Są idealne na wyjątkowe okazje i uroczystości, a przystrojone nimi upominki niosą ze sobą dodatkowy przekaz.

Elegancka taśma ozdobna znakomicie wzmacnia i podkreśla wymowę prezentu, przy okazji spełniając oczywiście również podstawową funkcję – zabezpieczenia jego opakowania.

Taśmy ozdobne z naszego asortymentu bardzo chętnie wykorzystują miedzy innymi floryści, którzy przyozdabiają nimi okolicznościowe bukiety i wiązanki. Często także używane są w sklepach i na stoiskach z upominkami, ponieważ stanowią najlepszy sposób na estetyczne, ciekawe, a czasem nawet zaskakujące opakowanie prezentu.

W sklepie NEOPAK.PL znajdą Państwo metalizowane taśmy ozdobne z nadrukami, gotowe do użytku. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyśmy przygotowali na specjalne zamówienie taśmy w kolorach niedostępnych na co dzień, opatrzone zindywidualizowanymi nadrukami o dowolnej, wskazanej przez Państwa treści.

Takie taśmy wspaniale sprawdzą się zatem nie tylko podczas dekoracji prezentów, ale również w charakterze skutecznego nośnika reklamowego. Tasiemka opatrzona firmowym sloganem będzie znakomitym uzupełnieniem na przykład dla gadżetów lub materiałów informacyjnych wręczanych uczestnikom szkoleń i konferencji czy potencjalnym kontrahentom.

W celu złożenia zapytania o możliwość, termin i cenę wykonania indywidualnego zamówienia, prosimy o kontakt z naszymi konsultantami. Na wszelkie pytania odpowiadamy Państwu telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia siedziby naszej firmy, mieszczącej się w Warszawie przy ulicy Leonidasa 51.

Brak produktów w tej kategorii.

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE