Menu
Twój koszyk

Narożniki Tekturowe

Profile ochronne - narożniki tekturowe

Wśród dostępnych w naszym sklepie profili ochronnych ważną rolę odgrywają narożniki tekturowe. Bardzo lekkie, wykonane z ekologicznego materiału i atrakcyjne cenowo, są idealnym sposobem na szybkie i tanie zabezpieczenie rogów i kantów rozmaitych przedmiotów – szybko, skutecznie, ekonomicznie i ekologiczne.

 

Zastosowanie:

 

  • Zabezpieczenie narożników i kantów przedmiotów
  • Ochrona towaru w trakcie transportu
  • Zapobieganie powstawaniu rys i kruszeń

 

Charakterystyka:

 

  • Wykonane z litej tektury
  • Bardzo lekkie i tanie
  • Ekologiczne
  • Wygodne w użytku

 

Praktyczne narożniki tekturowe z naszej oferty nadają się doskonale między innymi do zabezpieczania ram obrazów, luster, szkła, szyb i tafli szklanych, metalowych ram i profili, kantów mebli i urządzeń AGD czy materiałów budowlanych.

 

Są wykonane z bardzo lekkiej, a jednocześnie trwałej litej tektury. Ich niska cena sprawia, że stanowią jeden z bardziej ekonomicznych sposobów ochrony kantów narażonych na uszkodzenia mechaniczne lub też zagrażających uszkodzeniem innych przedmiotów albo zranieniem ludzi.

 

Proces produkcji tektury przekłada się również na fakt, że narożniki tekturowe dostępne w sklepie NEOPAK.PL są przyjazne środowisku naturalnemu, a po zużyciu (nadają się do wielokrotnego użytku) nie zanieczyszczają go, ulegając szybkiej biodegradacji.

 

Narożniki tekturowe polecamy przede wszystkim tym z Państwa, którzy na pierwszym miejscu stawiają cenę lub dla których ważne są aspekty ekologiczne, a jednocześnie nie potrzebują bardzo wysokiego poziomu ochrony. Jest to rozwiązanie, które wprowadza rozsądny balans pomiędzy jakością zabezpieczeń, ich ceną, wygodą stosowania oraz dbałością o środowisko.

 

Dostępne w naszym sklepie internetowym narożniki tekturowe mają wymiary (długość x szerokość x wysokość): 85 x 80 x 25mm. Jeśli potrzebują Państwo rozwiązań „szytych na miarę”, prosimy o bezpośredni kontakt z naszymi pracownikami. Zachęcamy do składania zapytań drogą telefoniczną lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, a także do odwiedzenia siedziby naszej firmy.

Brak produktów w tej kategorii.

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE