Menu
Twój koszyk

Wózki meblowe

Wózki meblowe doskonale sprawdzają się między innymi podczas wszelkiego rodzaju przeprowadzek. Jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone są przede wszystkim do transportu mebli (na przykład szaf, niewielkich regałów czy stołów). Można je jednak z powodzeniem wykorzystać również do przewożenia innych ciężkich przedmiotów – w tym dużego sprzętu AGD czy paczek i kartonów.

 

Zastosowanie:

 

  • Przewóz mebli i artykułów meblowych
  • Transport ciężkich przedmiotów
  • Transport paczek i skrzyń

 

Charakterystyka:

 

  • Wytrzymały, metalowy blat transportowy
  • Solidne kółka – gumowe lub z tworzywa sztucznego
  • Antypoślizgowa powierzchnia

 

Pieski meblowe – bo tak powszechnie nazywa się tego rodzaju wózki – są niezastąpione wszędzie tam, gdzie trzeba szybko przewieźć lub przestawić ciężki przedmiot lub ładunek. Tradycyjnie wykorzystywane są do transportu mebli, jednak spotyka się je także w magazynach i sklepach związanych z zupełnie innymi branżami.

 

Wszystkie wózki meblowe dostępne w sklepie internetowym NEOPAK.PL wyposażone są w solidne koła z mechanizmem samonastawczym, zapewniającym niespotykaną zwrotność i manewrowość. Zależnie od modelu – koła wykonane są z tworzywa sztucznego, pełnej gumy lub wyposażone w gumowe opony.

 

Blaty transportowe naszych wózków pokryte są wysokiej jakości matą antypoślizgową, która zapobiega niekontrolowanemu przesuwaniu się ładunku po ich powierzchni. Rozwiązanie to wydatnie zwiększa bezpieczeństwo zarówno samego towaru, jak i obsługującej wózek osoby.

 

Oprócz klasycznych wózków kwadratowych i prostokątnych, w naszej ofercie znajdą Państwo również wózek trójkątny – piesek meblowy trójkątny, o udźwigu od 200 do 300 kilogramów, z blatem wykonanym ze sklejki Multiplet o grubości 18 mm. Wózek wyposażony jest w bezśladowe, samonastawcze koła zwrotne osadzone na piastach z łożyskowaniem wałeczkowym.

 

Dostępne w naszej ofercie pieski meblowe wykonane są z poszanowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa oraz zachowaniem standardów ergonomicznych. W razie wszelkich pytań – zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami lub do odwiedzin w siedzibie naszej firmy.

Brak produktów w tej kategorii.

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE