Menu
Twój koszyk

Chipsy

Wypełniacz do paczek typu „Chipsy” swoją nazwę zawdzięcza właśnie popularnej przekąsce, którą do złudzenia przypomina. Ekstremalnie lekkie i bardzo płaskie płatki styropianowe doskonale sprawdzają się w charakterze środka do zapełniania pustych przestrzeni w paczkach i ładunkach.

 

Zastosowanie:

 

  • Wypełnianie pustych przestrzeni w paczkach
  • Amortyzacja i stabilizacja towarów w opakowaniach
  • Ochrona pakowanych przedmiotów przed skutkami wstrząsów i uderzeń

 

Charakterystyka:

 

  • Wyjątkowo lekki
  • Wykonany ze styropianu
  • W żółtym kolorze
  • Przeznaczony do wielokrotnego użytku

 

Wypełniacz do paczek „Chipsy” jest jednym z najczęściej stosowanych wypełniaczy. Dzięki swojej strukturze – cienkie, płaskie i elastyczne płatki – jest w stanie bardzo skutecznie zabezpieczać przedmioty wewnątrz paczki, docierając tam, gdzie żaden inny wypełniacz nie dociera.

 

Wśród jego najważniejszych zalet wymienić należy także to, że nie odkształca się na skutek działania nacisku oraz wykazuje właściwości izolacji termicznej.

 

Wypełniacz „Chipsy” jest też wyjątkowo ekonomiczny – nie tylko z powodu niskiej ceny, ale też niewielkiej wagi, dzięki czemu wraz z jego użyciem nie wzrastają koszty przesyłki pocztowej czy kurierskiej. Produkt ten sprawdza się wszędzie, gdzie zachodzi potrzeba szybkiego i taniego zabezpieczenia towarów przed przesyłką pod względem mechanicznym, termicznym i akustycznym – skutecznie zamortyzuje wszelkie wstrząsy, ochroni zapakowane przedmioty przed działaniem niskiej temperatury oraz wygłuszy ewentualne dźwięki dochodzące z pakunku.

 

Szczegółowy opis i dane techniczne produktu znajdą Państwo na naszych stronach. Zapraszamy do zakupu wypełniacza „Chipsy” lub do kontaktu z konsultantami. Eksperci NEOPAK.PL z przyjemnością doradzą Państwu optymalny rodzaj wypełniacza, który najlepiej sprawdzi się w określonych zastosowaniach. Sam wypełniacz można nabyć zarówno za pośrednictwem sklepu internetowego, jak i bezpośrednio w warszawskiej siedzibie naszej firmy.


 

Brak produktów w tej kategorii.

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE