Menu
Twój koszyk

Wózki gospodarcze

Wyjątkowo przydatnym urządzeniem we wszelkich pracach przydomowych jest praktyczny i pojemny wózek. Wózki ogrodowe dostępne w naszym sklepie internetowym sprawdzą się doskonale w każdych warunkach – zarówno w niewielkim ogrodzie, jak i w dużym gospodarstwie rolnym. Wbrew swojej nazwie, wózek ogrodowy przydać się może również w pracach budowlanych czy magazynowych.

 

Zastosowanie:

 

  • Drobne prace ogrodowe
  • Transport materiałów i niewielkich urządzeń ogrodniczych
  • Przewóz drobnych materiałów budowlanych
  • Przewóz wszelkiego rodzaju paczek i kartonów na niewielkie odległości

 

Charakterystyka:

 

  • Ładowność 150-200 kg
  • Pneumatyczne ogumienie
  • Wytrzymała metalowa konstrukcja
  • Poręczne uchwyty

 

W naszej ofercie znajdą Państwo praktyczne i wygodne wózki gospodarcze wykonane z najwyższej jakości materiałów. Ich solidna konstrukcja pozwala na bezpieczne przewożenie dowolnych ładunków o masie sięgającej 150-200 kilogramów, zaś pneumatyczne ogumienie zapewnia komfort przemieszczania nawet po bardzo nierównym terenie.

 

Wszystkie wózki zaprojektowane zostały z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie użytkownika, dlatego spełniają najbardziej rygorystyczne normy. Wyposażone są również w bardzo poręczne uchwyty, dzięki którym manewrowanie ciężkim, w pełni załadowanym wózkiem – nie sprawi nikomu problemu.

 

Wózki ogrodowe dostępne w naszym sklepie internetowym występują w dwóch wersjach: ze skrzynią w pełni zabudowaną oraz o ściankach z metalowej siatki. Spośród tych pierwszych zdecydowanie warty polecenia jest wózek gospodarczy „Zbych”. Ta praktyczna konstrukcja na pierwszy rzut oka przypomina nieco taczkę. Jego długość wynosi 1650 mm, szerokość 845 mm, a wysokość 650 mm. Pojazd wyposażony jest w solidne koła z ogumieniem pneumatycznym, waży zaledwie 48 kilogramów, a jego ładowność wynosi 200 kilogramów.

 

Wszystkie wózki z oferty sklepu NEOPAK.PL po zakupie można odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy w Warszawie. W razie wszelkich pytań odnośnie ich parametrów technicznych lub zastosowań, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami – udzielimy Państwu niezbędnych informacji, rozwiejemy wątpliwości oraz pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.

Brak produktów w tej kategorii.

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE