Menu
Twój koszyk

Reklamówki foliowe

Reklamówki - torebki foliowe

Popularna reklamówka foliowa - tzw "zrywka"  to opakowanie, z którym każdy z nas ma do czynienia na co dzień. W różnych rozmiarach, kształtach i kolorach – są integralnym elementem handlu. W naszym asortymencie znajdą Państwo zatem szeroką gamę torebek foliowych wysokiej jakości.

 

Zastosowanie reklamówek zrywek (przykładowe)

 

  • Przenoszenie codziennych zakupów
  • Pakowanie i transport rozmaitych przedmiotów i materiałów (także sypkich)
  • Zabezpieczanie żywności
  • Segregowanie i przechowywanie różnych materiałów

 

Charakterystyka reklamówek foliowych:

 

  • Wykonane z folii polietylenowej o niskiej (LDPE) lub wysokiej gęstości (HDPE)
  • lekkie i praktyczne
  • bardzo tanie i wygodne w użytkowaniu.

 

Niekwestionowaną zaletą popularnych „foliówek” jest to, że zajmują bardzo mało miejsca w torebkach, kieszeniach czy plecakach oraz są wyjątkowo lekkie. Firmy produkcyjne, sklepy i sieci handlowe wykorzystują również na szeroką skalę fakt, że można je opatrzyć dowolnym nadrukiem, a ponieważ są bardzo tanie w produkcji – stanowią tym samym doskonały nośnik reklamowy.

 

Cena reklamówek foliowych jest tak niska, że w większości przypadków dodawane są do zakupów za darmo, a w mniejszych sklepach dopłata wynosi przeważnie zaledwie kilka groszy.

 

Torby foliowe hdpe są stale obecne między innymi w sklepach wielkopowierzchniowych, supermarketach i innych punktach handlowych. Często są po prostu wyłożone na półki lub nałożone na specjalne uchwyty, wykładane w postaci całych rolek lub zgrzewek. W ten sposób Klienci mają do nich zapewniony szybki i swobodny dostęp. Większość z nas wyjątkowo chwali sobie zarówno szeroką dostępność reklamówek foliowych, jak również ich walory praktyczne.

 

W związku z tym – w naszym asortymencie znajdą Państwo szeroką gamę zrywek foliowych LDPE oraz HDPE, w rozmaitych kolorach i rozmiarach oraz o różnym udźwigu. Oddajemy do Państwa dyspozycji wyłącznie wyroby najwyższej jakości, proponując przy tym bardzo atrakcyjne ceny.

 

Po reklamówki hdpe ( warszawa )zapraszamy Państwa do siedziby naszej firmy. Większe partie towaru można nabyć również poprzez sklep internetowy lub zamawiając je telefonicznie. W przypadku zamówień hurtowych istnieje możliwość uzyskania znaczących rabatów, a nawet darmowej dostawy na terenie kraju.

 

Siedziba firmy - Neopak ul. Leonidasa 51, 02-239 Warszawa

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE