Menu
Twój koszyk

Profile Ochronne

Profile ochronne

Polietylenowe profile ochronne oraz tekturowe narożniki są przeznaczone przede wszystkim do zabezpieczania mebli, sprzętu RTV/AGD oraz wszystkich innych przedmiotów, które narażone są na uszkodzenia w trakcie transportu.

 

Zastosowanie:

 

  • Ochrona krawędzi mebli i innych przedmiotów
  • Zabezpieczanie sprzętu RTV/AGD na czas transportu
  • Ochrona przedmiotów szklanych

 

Charakterystyka:

 

  • Wykonane z twardej pianki polietylenowej lub tektury
  • Rożne przekroje i rozmiary
  • Ekonomiczne i łatwe w użyciu

 

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne profile ochronne wykonane z twardej pianki polietylenowej. Zróżnicowanie kształtów i przekrojów pozwala idealnie dobrać odpowiedni profil zabezpieczający do konkretnego przedmiotu. Wykorzystany do produkcji tych akcesoriów spieniony polietylen gwarantuje dobrą amortyzację uderzeń czy wstrząsów oraz doskonale chroni brzegi towaru przed powstawaniem wgnieceń czy rys. Zastosowanie profili w połączeniu z precyzyjnie dopasowanym kartonem pozwala również ustabilizować przedmiot wewnątrz opakowania oraz odsunąć jego ścianki od ścianek pudla, tym samym także je chroniąc skutecznie przed zarysowaniem. Takie rozwiązanie ogranicza również do minimum prawdopodobieństwo zaistnienia uszkodzeń mechanicznych w wyniku uderzeń podczas transportu.

 

Asortyment sklepu internetowego NEOPAK.PL obejmuje między innymi profile ochronne AbriCorner U, Corner C, Thene U i RS oraz narożniki z tektury.

 

Tekturowe narożniki służą do ochrony kantów, rogów i narożników wszystkich przedmiotów, które powinny być zabezpieczone w trakcie transportu. Powszechnie wykorzystuje się je między innymi podczas pakowania ram obrazów, luster, okien, szyb czy szkła, a także mebli, sprzętu RTV i AGD oraz komputerowego.

 

W ofercie posiadamy również wysokiej jakości narożniki Folimpex, w szerokiej gamie rozmiarów i przekrojów. Narożniki Folimpex wykonane są ze spienionego polietylenu (twardej pianki polietylenowej), co gwarantuje bardzo wysoki stopień ochrony. Nadają się doskonale do zabezpieczania zarówno wszelkiego rodzaju mebli czy urządzeń gospodarstwa domowego, jak i szyb, okien czy wyrobów szklanych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym katalogiem dostępnych w naszym sklepie produktów. Profile ochronne i narożniki przez nas sprzedawane, produkowane są z użyciem najwyższej jakości materiałów i nowoczesnych technologii. W razie potrzeby, nasi pracownicy udzielą państwu wszelkich niezbędnych informacji na ten temat oraz pomogą wybrać rozwiązania gwarantujące najlepszą ochronę Państwa towaru.

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE