Menu
Twój koszyk

Woreczki bąbelkowe

Charakterystyczne woreczki bąbelkowe idealnie nadają się do pakowania niewielkich gadżetów elektronicznych oraz wszelkiego rodzaju drobnych przedmiotów, które na czas transportu wymagają dobrego zabezpieczenia przed skutkami wstrząsów i uderzeń oraz przed szkodliwym działaniem wilgoci. Wykonane z folii pęcherzykowej, doskonale amortyzują drgania, chronią zawartość przed zarysowaniem powierzchni oraz izolują ją od zewnętrznych źródeł wilgoci.

 

Zastosowanie:

 

  • Pakowanie urządzeń elektronicznych i drobnych przedmiotów
  • Amortyzacja drgań, wstrząsów i uderzeń
  • Ochrona powierzchni pakowanych przedmiotów przed zarysowaniem
  • Zabezpieczenie przed działaniem wilgoci

 

Charakterystyka:

 

  • Wykonane z folii bąbelkowej
  • Bardzo lekkie i wytrzymałe
  • Ekonomiczne w transporcie (są lekkie, więc nie podnoszą kosztów przesyłki pocztowej lub kurierskiej)

 

Woreczki bąbelkowe w wielu przypadkach stanowią doskonały zamiennik klasycznych kopert bąbelkowych. Ich konstrukcja jest zresztą bardzo podobna, z tą tylko różnicą, że nie są pokryte warstwą papierową.

 

Doskonale izolują zapakowane przedmioty między innymi przed dostawaniem się do paczki wilgoci z zewnątrz, co jest szczególnie istotne w przypadku sprzętu elektronicznego. Chronione za ich pomocą urządzenia (na przykład telefony komórkowe czy akcesoria komputerowe) są również znacznie mniej wrażliwe na wszelkie drgania lub uderzenia będące nieodłączną częścią transportu.

 

Dzięki zastosowaniu folii pęcherzykowej, która jest elastyczna i nie posiada żadnych krawędzi mogących w jakikolwiek sposób uszkodzić towar, zapakowany w woreczki bąbelkowe sprzęt jest również zabezpieczony przed powstawaniem rys i kruszeń, do których mogłoby dojść na przykład w wyniku uderzenia o inne przedmioty.

 

W naszej ofercie posiadamy woreczki w różnych rozmiarach i o rożnej grubości – zarówno wyposażone w zamykające paski klejące, jak i bez nich. Wszystkie natomiast wykonane są z wysokiej jakości folii bąbelkowej, odpornej na rozdarcia i gwarantującej całkowitą ochronę delikatnych i wrażliwych przedmiotów podczas transportu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. W przypadku zapotrzebowania na większe ilości woreczków lub na woreczki w nietypowych rozmiarach – prosimy o kontakt z naszymi konsultantami.

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE