Menu
Twój koszyk

Wózki do mebli

Jednym z najważniejszych momentów podczas każdej przeprowadzki jest przewóz mebli. Przenoszenie ciężkich szaf, tapczanów czy regałów bywa jednak dość problematyczne. Nieocenioną pomocą w takich sytuacjach są specjalistyczne wózki do mebli, czyli tak zwane pieski meblowe.

 

Zastosowanie:

 

  • przewóz mebli
  • transport ciężkiego sprzętu RTV/AGD
  • przewożenie ciężkich paczek

 

Charakterystyka:

 

  • posiadają maty antypoślizgowe
  • wyposażone w zwrotne kółka gumowe lub plastikowy
  • kwadratowe lub trójkątne

 

Wysokiej jakości wózki meblowe z naszej oferty chętnie wykorzystywane są przede wszystkim przez firmy profesjonalnie zajmujące się przeprowadzkami, a także przez przedsiębiorstwa transportowe i kurierskie. Nieocenione okazują się także w magazynach sklepów i hurtowni. Również użytkownicy indywidualni doceniają jednak to, w jaki sposób popularne pieski meblowe ułatwiają transport ciężkich przedmiotów.

 

Podczas przeprowadzki wózki do mebli wykorzystać można między innymi do przesuwania i przewożenia stołów, szafek kuchennych, lodówek i pralek, a także ciężkich kartonów i pudeł. Manewrowanie wózkami ułatwiają zwrotne kółka wyposażone w wytrzymałe i przyczepne opony wykonane z pełnej gumy lub z trwałego tworzywa sztucznego. Przed niebezpieczeństwem przypadkowego zsunięcia się i upadku towaru chroni natomiast skutecznie mata antypoślizgowa, w którą wyposażone są blaty ładunkowe.

 

W naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi doskonały kwadratowy wózek do mebli, wsparty na czterech kołach gumowych osadzonych na wytrzymałych łożyskach.

 

W przypadku bardziej nietypowych zastosowań  przydatny natomiast okaże się piesek meblowy trójkątny, na trzech samonastawczych kołach z tworzywa sztucznego. Koła osadzone są na piastach wyposażonych w łożyska wałeczkowe, co – wraz z wytrzymałą sklejka Multiplet z której wykonany jest blat ładunkowy – zapewnia udźwig nawet do 300kg.

 

Pełną ofertę oraz szczegółowe opisy wózków meblowych przedstawiany na stronach naszego sklepu internetowego. O dodatkowe informacje prosimy zwracać się bezpośrednio do naszych konsultantów drogą telefoniczną lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. W dni robocze jesteśmy również dla Państwa dostępni w naszym stacjonarnym sklepie w Warszawie.

Brak produktów w tej kategorii.

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE