Menu
Twój koszyk

Torebki papierowe

Torebki papierowe 


W naszej ofercie znajdą Państwo torby papierowe w pełnej gamie rozmiarów i wzorów: kolorowe, z nadrukiem lub bez, a także typu „prestige” (najwyższej jakości). Wszystkie torby wykonane są z poszanowaniem najlepszych praktyk ekologicznych i z wysoką dbałością o środowisko naturalne. W ramach przygotowanego przez nas asortymentu dostępne są torebki przydatne w każdej sytuacji.

 

Zastosowanie toreb papierowych:

 

  • Pakowanie i przechowywanie wszelkiego rodzaju przedmiotów
  • Transport żywności
  • Ekologiczne i estetyczne pakowanie prezentów i podarunków

 

Charakterystyka torebek papierowych:

 

  • Wykonane z wysokogatunkowego papieru
  • Ekologiczne i estetyczne
  • Lekkie, wygodne i ekonomiczne

 

Pełny asortyment torebek dostępnych w naszym sklepie internetowym obejmuje między innymi: torby papierowe ekologiczne bez wzoru (doskonale do codziennego użytku i bieżących zastosowań), torby z nadrukami, torebki na prezenty (w różnych rozmiarach), torby typu „kraft”, papierowe torby z linii „Prestige” (najwyższej jakości wyroby przeznaczone do wielokrotnego użytku), a także wyroby z nadrukiem, wykonywane na specjalne zamówienie.

 

 Przeczytaj artykuł o roli i rodzajach toreb papierowych

 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży opakowań, mogliśmy wybrać dla Państwa produkty pochodzące od wyłącznie najlepszych producentów. Współpracujemy tylko z liderami polskiego rynku, co pozwala nam oferować Państwu produkty najwyższej jakości – z wyjątkowym uwzględnieniem aspektów ekologicznych.

 

Szczególnie polecamy Państwa uwadze między innymi torebki upominkowe „ECOBAG Prestige”. Te ekskluzywne torby na prezenty charakteryzują się wyjątkowo wysokimi walorami estetycznymi – jeden z modeli (o pojemności 4,5 litra) udekorowany jest na przykład elegancką, czerwoną wstążką. Wszystkie torby wyposażone są także w bardzo wygodny i nieodmiennie modny uchwyt wykonany z mocnego i bardzo ładnego sznurka.

 

Popularnym produktem, chętnie wybieranym przez naszych Klientów, są także brązowe torby prezentowe papierowe „Allbag”, wyposażone w klockowe dno oraz poręczny uchwyt skręcany. Wyroby z tej serii przeznaczone są do wielokrotnego użytku i wyróżniają się wyjątkową wytrzymałości oraz estetycznym wyglądem.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełnym asortymentem toreb papierowych dostępnych w sklepie internetowym NEOPAK.PL. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą również na wszelkie Państwa pytania.


 

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE