Menu
Twój koszyk

Tuby Tuleje Tekturowe

Tuleje i tuby kartonowe

 

Typowe opakowania kartonowe mają przeważnie postać pudełka o prostokątnej lub kwadratowej podstawie. Są bardzo praktyczne i uniwersalne, do niektórych zastosowań potrzeba jednak rozwiązań specjalistycznych. Jednym z nich są tuleje tekturowe.

 

Tekturowe tuleje i szalunki szczególnie dobrze nadają się przede wszystkim do transportu wszelkiego rodzaju obrazów, grafik i innych papierowych, płóciennych lub tkaninowych obiektów, których nie wolno zginać. Zwinięte i ukryte wewnątrz poręcznej tuby materiały tego typu – są bezpieczne i łatwe w przenoszeniu.

   

Tuleje kartonowe

   

Rury tekturowe wykorzystywane są także szeroko w charakterze opakowań na przedmioty szklane i ceramiczne – począwszy od rozmaitych elementów dekoracyjnych, na butelkach (głównie zawierających drogie alkohole) skończywszy.

 

Zastosowanie tulei tekturowych:

 

  • Transport obrazów i innych przedmiotów artystycznych
  • Zabezpieczanie delikatnych przedmiotów o podłużnym kształcie
  • Dekoracyjne pakowanie wartościowych przedmiotów
  • Nawijanie materiałów w celu przechowywania i transportu

 

 Tuleje

 

Charakterystyka tubusów papierowych:

 

  • Wytrzymała konstrukcja z solidnej tektury
  • Szeroka gama rozmiarów
  • Zamknięcie w postaci tekturowych, plastikowych lub metalowych zatyczek

 

W naszej ofercie znajdą Państwo tuby w pełnej gamie rozmiarów i kolorów, co pozwoli Państwu dobrać opakowania idealnie dostosowane do konkretnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy nasze tuleje kartonowe mają posłużyć do przechowywania gadżetów firmowych, transportowania dzieł sztuki czy do eleganckiego zapakowania ciekawego prezentu – jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu rozwiązanie na każdą okazję.

 

Dostępna w naszym sklepie internetowym tuba tekturowa na rysunki i plakaty wykonana jest z solidnej tektury, dzięki czemu gwarantują bezpieczne przechowywanie i transport towarów. Specjalne spiralne zawijanie tulei oraz zastosowanie odpowiednich klejów na etapie produkcyjnym zapewnia także wytrzymałość podczas nawijania taśm papierowych, ciężkich i rozciągliwych materiałów oraz innych tego typu produktów.

  

Gilzy tekturowe

  

Pełną ofertę gilz tekturowych znajdą Państwo na stronach produktowych naszego sklepu internetowego. W razie wszelkich pytań lub wątpliwości pomocą służą również nasi doświadczeni konsultanci, z którymi skontaktować można się drogą telefoniczną lub za pośrednictwem wiadomości e-mail.

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE