Menu
Twój koszyk

Gumki recepturki

Gumki recepturki - Charakterystyka i zastosowanie

Na co dzień wykorzystują je sklepy stacjonarne i wysyłkowe, kwiaciarnie, urzędy pocztowe, apteki, pracownicy magazynów i branżowe hurtowni. Gumki recepturki sprawdzają się także podczas wykonywania domowych lub stricte biurowych czynności – spinania listów, zawiązywania woreczków czy oznaczania weków z przetworami. Wszystko dlatego, że gumki sprężyste recepturki są ekonomiczne w zakupie i bardzo efektywne w użyciu.  Po prostu – niezastąpione.

 

Zastosowanie gumek recepturek:

 

  • Spinanie paczek listów, ulotek czy dokumentów biurowych
  • Pomocne w pracach domowych
  • Powszechnie wykorzystywane przez firmy zajmujące się szeroko rozumianą sprzedażą

 

Charakterystyka gumek recepturek:

 

  • Elastyczne
  • Wygodne w użyciu
  • Ekonomiczne w zakupie
  • Dostępne w wielu kolorach i rozmiarach
  • Oferowane w praktycznych paczkach

 

Gumka recepturka – której nazwa wywodzi się z praktyki aptekarskiej, gdzie najczęściej gumki takie były stosowane – to cienki, zamknięty, gumowy pasek cechujący się wysoką rozciągliwością i wytrzymałością. Te dwa parametry zależne są przede wszystkim od zawartości kauczuku – im więcej tego surowca, tym gumka jest bardziej elastyczna.

 

Paski gumowe elastyczne są stale stosowane zarówno w dużym, zorganizowanym przemyśle, jak i w drobnej przedsiębiorczości. Te praktyczne akcesoria wykorzystywane są także powszechnie w rolnictwie, ogrodnictwie, modelarstwie czy w gospodarstwach domowych.

 

Gumki recepturki lateksowe  są praktyczne, miękkie (a więc nie uszkadzają spinanego nimi materiału) i ekonomiczne w zakupie – zwłaszcza, kiedy ich cenę porówna się z alternatywnymi rozwiązaniami, na przykład klipsami spinającymi. Ponadto, gumki nie przewodzą prądu.

 

W związku z szerokim zastosowaniem i niesłabnącą popularnością tych akcesoriów, w asortymencie sklepu NEOPAK ujęliśmy gumki w kilku wariantach wielkościowych i kolorystycznych.

 

Czerwone, zielone, białe, o średnicy od 15 do 100 mm i przekroju mieszczącym się w zakresie 1.5 – 3.0 mm. Proponowane gumki dostępne są w ekonomicznych pakach ilościowych.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem umieszczonych w ofercie gumek – zapraszamy do złożenia zamówienia przez dostępny na stronie sklepu formularz. W przypadku, gdy interesuje Was rozwiązania zindywidualizowane – prosimy o kontakt z naszymi konsultantami.

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE