Menu
Twój koszyk

Torebki foliowe

Torebki foliowe

 

Wychodząc naprzeciw Państwa zapotrzebowaniu, oferujemy w naszym sklepie internetowym torebki foliowe w pełnej gamie rodzajów i rozmiarów. Te praktyczne i przystępne cenowo opakowania wprawdzie najszersze zastosowanie znajdują w handlu, jednak nie obejdzie się bez nich także żadne biuro ani gospodarstwo domowe.

 

Zastosowanie:

 

  • Ochrona przedmiotów przed zabrudzeniem
  • Zabezpieczanie towaru przed wilgocią
  • Pakowanie przedmiotów w celu łatwego przetransportowania
  • Pakowanie ozdobne

 

Charakterystyka:

  • Wykonane z folii polietylenowej (PE) wysokiej jakości
  • Szeroka paleta rozmiarów i kształtów
  • Przeźroczyste i barwione
  • Doskonale chronią przed działaniem wilgoci

Różnego rodzaju torebki foliowe używane są między innymi do pakowania artykułów żywnościowych i przemysłowych, zarówno w zastosowaniach domowych, jak i w handlu i transporcie. Wytrzymała folia polietylenowa doskonale chroni umieszczone wewnątrz torebek przedmioty przed wpływem wilgoci, gwałtownymi zmianami temperatury, powstawaniem drobnych rys czy też oddziaływaniem wielu niebezpiecznych związków chemicznych. Nie pozwala również na zabrudzenie opakowanego towaru.

 

Dodatkowe informacje na temat opakowań foliowych

 

Oferowane przez nas torebki mogą być wykonane z folii HDPE (polietylenowej, o podwyższonej gęstości), która charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością. Dzięki temu nadają się one także do pakowania bardzo ciężkich przedmiotów. Część torebek wyposażona jest w zamykarki typu E-7. Torebki HDPE często wykorzystuje się między innymi do pakowania i przechowywania artykułów takich jak wszelkiego rodzaju śruby, nakrętki, gwoździe, uszczelki, elementy elektroniczne i elektryczne, a także kartki pocztowe, broszury reklamowe i inne druki. Z powodzeniem używa się ich również do porządkowania i transportowania nici, guzików, zamków błyskawicznych czy akcesoriów wędkarskich lub komputerowych.

W sklepie NEOPAK.PL znajdą Państwo również torebki LDPE (z polietylenu niskiej gęstości), o grubości folii 0.02mm. Są one bardzo lekkie i wyjątkowo tanie, a znajdują zastosowanie między innymi w charakterze opakowań na ubrania, artykuły papiernicze, drobne elementy elektroniczne i elektryczne czy krawieckie. Torebki te pakowane są po 100 sztuk.

Dostępne w naszym sklepie torebki foliowe z atestem PZH pozwalają na przechowywanie wszelkiego rodzaju artykułów żywnościowych oraz środków spożywczych i mogą być bezpiecznie stosowane między innymi w gastronomii.

 

Wybierz podkategorię

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE