Menu
Twój koszyk

B4

Folia pęcherzykowa B4

 

Standardowa folia bąbelkowa zapewnia doskonałą amortyzację wstrząsów i jest bardzo wytrzymała. W wielu sytuacjach. kiedy niezbędny jest jednak wyjątkowy poziom ochrony – tam potrzebna jest folia bąbelkowa B4, najmocniejsza z dostępnych w naszym asortymencie. Jej wysoka jakość oraz doskonałe właściwości amortyzacyjne nie mają sobie równych.

 

Zastosowanie folii bąbelkowej:

 

  • Ekstremalna ochrona towaru podczas transportu
  • Izolacja przeciw wilgoci
  • Ochrona przed porysowaniem
  • Zabezpieczenie przed skutkami wstrząsów i uderzeń

 

Charakterystyka folii ochronnej z bąbelkami:

 

  • Dwuwarstwowa, polietylenowa folia pęcherzykowa
  • Rozmiar bąbla: 10mm
  • Bardzo gruba – gramatura 90g/m2
  • Wyjątkowo wytrzymała.

 

Folia bąbelkowa B4 Standard dostępna jest w postaci rolki o szerokości 1,2m. Długość nawoju wynosi aż 100 metrów. Folia ta jest wyjątkowo odporna na rozdarcia oraz posiada najlepsze właściwości amortyzacyjne. Jest stosowana wszędzie tam, gdzie wymagane jest zabezpieczenie towaru przed wstrząsami, uderzeniami i porysowaniem.

 

Ze względu na wysoką gramaturę i konstrukcję dwuwarstwową folia bąbelkowa B4 jest także najmocniejszą dostępną „od ręki” folią tego typu w naszym asortymencie. Dzięki swoim właściwościom zjednała sobie uznanie między innymi  wytwórców i dystrybutorów mebli, wyposażenia elektronicznego i elektrotechnicznego, armatury sanitarnej i grzewczej, części motoryzacyjnych, a także producentów wszelkiego rodzaju wyposażenia biurowego oraz delikatnych wyrobów szklanych i ceramicznych.

 

Jeśli zatem potrzebują Państwo folii pęcherzykowej, która zapewni najwyższy poziom ochrony pakowanym i transportowanym przedmiotom – folia pęcherzykowa B4 będzie najlepszym wyborem. Jest bowiem nie tylko trwała i mocna, lecz również bardzo ekonomiczna.

 

W razie wszelkich pytań, zapraszamy do kontaktu z nami. Pracownicy firmy NEOPAK posiadają wszechstronne i długoletnie doświadczenie w dziedzinie pakowania oraz transportu, a także wszelkiego rodzaju przeprowadzek. Z przyjemnością więc udzielą Państwu wszystkich potrzebnych informacji oraz pomogą dobrać rozwiązanie najodpowiedniejsze do Państwa potrzeb.

Brak produktów w tej kategorii.

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE