Menu
Twój koszyk

Pomosty jezdne

Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba pracy na wysokości, niezbędne są pomosty jezdne. Te specjalne wózki magazynowe nieocenione są między innymi we wszelkiego rodzaju magazynach, w których część towaru składowana jest na poziomie powyżej zasięgu rąk pracownika, a także w sklepach z wysoko umieszczonymi półkami. Ich konstrukcja umożliwia wygodną i bezpieczną pracę.

 

Zastosowanie:

 

  • Prace magazynowe na wysokości
  • Prace remontowe
  • Zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom

 

Charakterystyka:

 

  • Lekkie i łatwe do przesuwania
  • Wyposażone w stabilne kółka z solidnymi hamulcami
  • Pomost zabezpieczony barierkami
  • Stopnie antypoślizgowe

 

Oferowane przez nas pomosty jezdne produkowane są przez Spółdzielnię Kółek Rolniczych „Agromech” – czołowego polskiego wytwórcę tego typu wózków. Ta renomowana firma posiada olbrzymie doświadczenie w dziedzinie magazynowych urządzeń jezdnych i transportowych. Wszystkie pomosty z naszej oferty charakteryzują się bardzo wysoką funkcjonalnością, estetyką i niezawodnością. Są przy tym ergonomiczne oraz spełniają wymogi Dyrektywy Maszynowej nr 98/37/EC oraz opatrzone znakiem CE.

 

W sklepie internetowym NEOPAK.PL znajdą Państwo szeroką gamę wózków „Agromech”, pozwalających na bezpieczną pracę na różnych wysokościach – od pół metra (pomost przejezdny WG-P-50) do trzech metrów (pomost przejezdny WG-P-300). Bezpieczeństwo zapewniają między innymi stopnie antypoślizgowe zapobiegające upadkom oraz solidne i praktyczne barierki okalające pomost i chroniące użytkownika podczas wchodzenia na wózek.

 

Ponadto wózki wsparte są na wytrzymałych i bardzo zwrotnych kółkach wyposażonych w silne i wygodne w obsłudze hamulce, doskonale stabilizujące pomost na czas pracy.

 

Sprzedawane w naszym sklepie internetowym wózki spełniają oczywiście najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa oraz najwyższe standardy ergonomii. Szczegółowe specyfikacje techniczne oraz opisy poszczególnych modeli znajdą Państwo bezpośrednio na stronach konkretnych produktów. W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu lub do odwiedzenia siedziby naszej firmy.

Brak produktów w tej kategorii.

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE