Menu
Twój koszyk

Folia bąbelkowa na metry

Folia bąbelkowa na metry

 

Zabezpieczanie rozmaitych przedmiotów na czas transportu nie jest zadaniem łatwym. Nie tylko należy je porządnie unieruchomić i ustabilizować, ale także zadbać, by były chronione przed wstrząsami czy przypadkowymi uderzeniami. Tę ostatnią rolę idealnie spełnia folia bąbelkowa z oferty sklepu NEOPAK.PL

 

Zastosowanie:

 

  • Ochrona towaru przed uderzeniami
  • Amortyzacja wstrząsów i drgań
  • Zabezpieczanie przedmiotów przed wilgocią

 

Charakterystyka:

 

  • Wykonana z mocnego polietylenu
  • Bąble o różnych rozmiarach
  • Dostępna w różnych szerokościach
  • Sprzedawana na metry

 

Folia bąbelkowa na metry to rozwiązanie przydatne przede wszystkim tam, gdzie potrzebne są duże jej ilości, a trudno z góry zdefiniować, jakie będą rozmiary poszczególnych kawałków. Rolki folii nadają się również do rozmaitych maszyn pakujących, które rozwijają je i automatycznie docinają do konkretnego zapotrzebowania.

 

 Pozostałe produkty dla folii bąbelkowej:

 

 

 

z-babelkami-150cm - B1
Folie bąbelkowe 150cm - B1
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

  

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

Wysokiej jakości folia bąbelkowa – dostępna w naszym sklepie na metry –  przeznaczona jest przede wszystkim do ochrony przedmiotów przed wstrząsami, zanieczyszczeniami, powstawaniem rys oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Pokrywające jej powierzchnię pęcherzyki powietrzne wykazują się bowiem znakomitymi właściwościami amortyzacyjnymi. Z tego względu folia bąbelkowa na metry szczególnie często używana jest do zapewnienia stabilnego transportu mebli, wyrobów ceramicznych i szklanych, sprzętu RTV i AGD oraz komputerów i urządzeń elektronicznych.

 

Dodatkowym atutem prezentowanej folii jest również fakt, że jest ona odporna na działanie wilgoci, tym samym dobrze izoluje przed jej wpływem owinięte przedmioty. Podobne działanie wykazuje również wobec wielu – w tym także niebezpiecznych – związków chemicznych obecnym na przykład w rozpuszczalnikach, detergentach, farbach czy lakierach.

 

Folia bąbelkowa na metry bywa również wykorzystywana w charakterze wypełniacza do opakowań – sprawdza się w tej roli znakomicie.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo folię o bąblach 10 lub mm, w nawojach o różnej szerokości i długości. Na życzenie możemy z niej również wykonać pokrowce na meble lub woreczki bąbelkowe według określonej przez Państwa specyfikacji. Istnieje również możliwość wykonania na specjalne zamówienie wyjątkowo wytrzymałej i doskonale amortyzującej folii bąbelkowej 3-warstwowej.

Brak produktów w tej kategorii.

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE