Menu
Twój koszyk

Zestawy przeprowadzkowe

Przeprowadzka stanowi dla wielu osób potężne wyzwanie. Na tyle potężne, że w „ferworze walki” z trudnościami często braknie czasu na solidne zaplanowanie całego procesu. W efekcie to, co miało stać się kolejnym, fantastycznym przeżyciem – niejednokrotnie przeradza się w prawdziwą klęskę. Z myślą o tych z Państwa, dla których przeprowadzka nie jest okazją do radosnej zabawy lecz raczej przykrym obowiązkiem, stworzyliśmy specjalne zestawy przeprowadzkowe.

 

Zastosowanie:

 

  • ochrona przedmiotów podczas transportu
  • łatwe i szybkie pakowanie
  • zaklejanie i zabezpieczanie kartonów

 

Charakterystyka:

 

  • idealnie dobrane elementy
  • zawiera wszystko, co jest niezbędne do przeprowadzki
  • ułatwia i przyspiesza porządkowanie i pakowanie dobytku
  • wszystkie akcesoria i materiały wykonane są z najwyższej jakości surowców

 

Bazując na naszym długoletnim doświadczeniu w branży opakowań oraz przeprowadzek, elementy składowe każdego zestawu dobraliśmy z najwyższa starannością. Dzięki temu możemy zagwarantować, że kupując zestaw przeprowadzkowy otrzymają Państwo komplet jedynie przydatnych akcesoriów, które sprawią, że przeprowadzka stanie się „lekka, łatwa i przyjemna”.

 

Gotowa składanka produktów, która – naszym zdaniem – idealnie sprawdzi się w trakcie Państwa przeprowadzki, może zawierać między innymi specjalnie dobraną folię bąbelkową, mocne kartony dostępne w różnych, praktycznych rozmiarach, odpowiedni wyselekcjonowaną taśmę pakową wysokiej jakości, narożniki zabezpieczające czy worki na ubrania.

 

Gwarantujemy, że przygotowane przez nas zestawy przeprowadzkowe są niezwykle funkcjonalne i w pełni praktyczne. Dodatkową korzyścią z zakupu gotowego zestawu przeprowadzkowego będzie dla Państwa konkretna oszczędność finansowa. W zależności od wybranego wariantu – mini, medium, max – wyniesie ona od 5 do nawet 15% sumarycznej wartości całej zawartości składanki.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami obejmującymi artykuły do pakowania – dostępne zarówno w praktycznych zestawach, jak i w ofercie jednostkowej. W razie pytań lub wątpliwości polecamy kontakt z naszymi doświadczonymi konsultantami, którzy dołożą wszelkich starań, aby zaproponować Państwu najbardziej optymalne produkty i jedynie funkcjonalne rozwiązania.

Brak produktów w tej kategorii.

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE