Menu
Twój koszyk

Torby materiałowe

Torby materiałowe i bawełniane

 

W bogatej kolekcji toreb, torebek i opakowań dostępnych w sklepie internetowym NEOPAK.PL znalazły się również torby materiałowe renomowanej marki „Allbag”. W asortymencie posiadamy torby w różnych kolorach i o różnych rozmiarach, wykonane z najwyższą dbałością o jakość i ergonomię.

 

Zastosowanie toreb bawełnianych :

 

  • Wygodne i praktyczne pakowanie zakupów
  • Pakowanie i wręczanie drobnych upominków
  • Pakowanie firmowych gadżetów oraz materiałów informacyjnych

 

Charakterystyka toreb materiałowych:

 

  • Wykonane z najwyższej jakości materiałów
  • Występują także w wersji bawełnianej
  • Szeroka gama rozmiarów i kolorów
  • Wygodny i wytrzymały uchwyt
  • Przeznaczone do wielokrotnego użytku

 

Torby materiałowe „Allbag” gwarantują Państwu komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo transportowanych w nich przedmiotów. Nadają się doskonale zarówno do codziennego noszenia drobnych zakupów, jak i do zastosowań w sytuacjach bardziej reprezentacyjnych – na przykład wręczania broszur reklamowych i gadżetów firmowych podczas prestiżowych szkoleń lub konferencji.

 

Dostępne w naszej ofercie torby materiałowe są nie tylko bardzo praktyczne, ale też w pełni ekologiczne. Firmie Allbag, dzięki współpracy z najlepszymi światowymi wytwórcami, udało się stworzyć produkt całkowicie przyjazny środowisku naturalnemu. A przy tym – trwały, estetyczny i ekonomiczny!

 

W naszym sklepie znajdą Państwo torby między innymi w kolorach: ecru, czerwonym, czarnym i granatowym. Wszystkie wykonane są z materiału o bardzo wysokiej jakości, stworzonego z poszanowaniem restrykcyjnych norm ochrony środowiska. Doskonałym tego przykładem jest torba materiałowa „Allbag” w kolorze czerwonym, o rozmiarach 36x42 centymetry, wyposażona w 60. centymetrowy uchwyt. 

 

Cieszącym się niesłabnącym zainteresowaniem bestsellerem jest również czarna torba bawełniana „Allbag”, wykonana z materiału o gramaturze 140 g//m2. Torba posiada wyjątkowo poręczny i bardzo wytrzymały uchwyt (70 cm), a jej rozmiary to 38x42 centymetry.

 

Bawełniane torby są bez wątpienia praktyczne, wygodne, ekologiczne i po prostu modne. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę toreb marki „Allbag”, jednak jesteśmy w stanie zrealizować również nietypowe zamówienia. W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami lub odwiedzin w siedzibie firmy NEOPAK.

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE