Menu
Twój koszyk

Zabezpieczenia

Krytycznym elementem całej przeprowadzki jest należyte zabezpieczenie przewożonych dóbr. Nie jest to zadanie łatwe, a próby prowizorycznej ochrony mebli, przedmiotów szklanych czy sprzętu elektronicznego, mogą niestety skończyć się poważnymi stratami materialnymi. W naszej ofercie znajdą Państwo zestaw niezbędnych rozwiązań, pozwalających na skuteczne, szybkie i tanie zabezpieczenie różnych artykułów na czas przeprowadzki.

 

Zastosowanie:

 

  • ochrona kruchych przedmiotów
  • ochrona pakunków oraz ich zawartości przed wilgocią
  • zabezpieczanie szyb
  • ochrona powierzchni lakierowanych

 

Charakterystyka:

 

  • akcesoria i materiały wykonane z najwyższej jakości surowców
  • przystosowane specjalnie do specyficznych warunków związanych z przeprowadzką
  • wygodne w użytku i ekonomiczne w zakupie

 

Wśród akcesoriów zabezpieczanych przy pomocy dostępnych w nasze ofercie produktów wyróżniliśmy cztery podstawowe grupy: przedmioty kruche, wrażliwe na wilgoć, szyby oraz przedmioty o lakierowanej powierzchni.

 

Do ochrony kruchych elementów przygotowaliśmy dla Państwa folie bąbelkowe oraz wykonane z nich woreczki, które skutecznie amortyzują wszelkie wstrząsy oraz doskonale zabezpieczają zapakowane w nie artykuły przed skutkami przypadkowych uderzeń.

 

Przedmioty wrażliwe na wilgoć warto natomiast zabezpieczyć specjalnymi przekładkami polietylenowymi. Nadają się one idealnie między innymi do ochrony delikatnej elektroniki.

 

Doskonałym zabezpieczeniem szyb na czas transportu jest specjalny papier pakowy. O jakość powierzchni lakierowanych zadba natomiast skutecznie folia stretch oraz koc przeprowadzkowy, który umożliwia łatwe i bezpieczne dla podłogi przesuwanie mebli i innych bardzo ciężkich i twardych przedmiotów oraz urządzeń.

 

W poszczególnych podkategoriach naszego sklepu znajdą Państwo dokładniejsze opisy wspomnianych rozwiązań. My zaś gwarantujemy, że skorzystanie z nich nie tylko uczyni przeprowadzkę łatwiejszą, lecz również oszczędzi Państwu wielu przyszłych wydatków związanych na przykład z renowacją porysowanej podłogi czy zakupem nowych luster w miejsce potłuczonych podczas transportu.

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE