Menu
Twój koszyk

1.5mm

Pianka polietylenowa 1,5mm

Pianka polietylenowa 1,5mm - dostępna w naszym sklepie internetowymnależy do pianek o średniej grubości, najczęściej stosowanych w handlu detalicznym i wysyłkowym do zabezpieczania zawartości przesyłek.

 

Zastosowanie:

 

  • Zabezpieczanie zawartości przesyłek przed wstrząsami
  • Ochrona delikatnych powierzchni przed powstawaniem rys
  • Izolacja przedmiotów w paczkach przed działaniem wilgoci

 

Charakterystyka:

 

  • Wykonana ze spienionego polietylenu
  • Grubość 1,5mm
  • Doskonałe właściwości izolacyjne
  • Bardzo lekka i elastyczna

 

Popularna pianka polietylenowa 1,5mm idealnie sprawdza się w roli podstawowego materiału ochronnego, stosowanego między innymi w sklepach internetowych i magazynach wysyłkowych, które zajmują się dystrybucją wszelkiego rodzaju elektroniki, książek oraz wyrobów szklanych i ceramicznych.

 

Nadaje się idealnie do owijania między innymi akcesoriów komputerowych, drobnych gadżetów elektronicznych, telefonów komórkowych, laptopów, a nawet monitorów LCD. Można ją także wykorzystać do zabezpieczania elementów mebli i niektórych części samochodowych.

 

Dzięki właściwościom spienionego polietylenu, z którego jest wykonana, chroni wszystkie te przedmioty przed działaniem wilgoci oraz niektórych chemikaliów. Miękka i elastyczna, a jednocześnie bardzo wytrzymała pianka polietylenowa o grubości 1,5mm znakomicie chroni także powierzchnie przedmiotów – elementów szklanych, powłok monitorów czy okładek książek – przed powstawaniem rys.

 

W naszym sklepie internetowym dostępna jest pianka polietylenowa 1,5mm w postaci rolek o różnych szerokościach i różnych długościach nawoju. Atrakcyjne ceny i bardzo obszerne spektrum zastosowań czynią z niej wyjątkowo ekonomiczny materiał ochronny dla zawartości kartonów, paczek czy przesyłek.

 

Z tych samych powodów warto zainteresować się pianką z polietylenu przy okazji przeprowadzki mieszkaniowej. Zabezpieczenie luster, obrazów czy szklanych naczyń za jej pomocą jest operacją nie tylko łatwą i błyskawiczną, ale przede wszystkim bardzo skuteczną.

 

W ofercie sklepu NEOPAK.PL znajdą Państwo uniwersalną piankę o grubości 1,5mm oraz całą gamę pianek cieńszych i grubszych – w zakresie od 0,8mm do 1cm. W razie wszelkich pytań nasi konsultanci służą pomocą za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu. Zapraszamy także do odwiedzenia naszego stacjonarnego sklepu w Warszawie.

Brak produktów w tej kategorii.

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE