Menu
Twój koszyk

Papier

Papier pakowy

 

Oferujemy Państwu papier pakowy do profesjonalnych zastosowań. W asortymencie posiadamy papier konfekcjonowany w rolkach o różnej szerokości, dostępny w kilku kolorach i odmianach – w tym także laminowany oraz papier typu KRAFT.

 

Zastosowanie papieru pakowego:

 

  • Zabezpieczanie kartonów i paczek
  • Ochrona przedmiotów przed uszkodzeniami oraz niepowołanym wzrokiem
  • Pakowanie kartonów i przedmiotów na czas transportu

 

Charakterystyka papieru pakowego:

 

  • W  kolorze brązowym, szarym lub białym
  • Dostępna odmiana KRAFT
  • Laminowany – zabezpieczony folią (niektóre odmiany)
  • Różne szerokości rolki
  • Wydajny, lekki i ekonomiczny

 

W naszym sklepie internetowym dostępny jest papier pakowy o szerokości od 80 do 122 cm, w rolkach o różnej wadze. Sprzedajemy również profesjonalny papier pakowy w arkuszach. Do specjalnych zastosowań proponujemy gładki papier laminowany, z jednej strony zabezpieczony folią.

 

Najczęściej papier pakowy wykorzystuje się do owijania różnego rodzaju paczek. W ten sposób można je skutecznie zabezpieczyć między innymi przed wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami, a także ciekawskim wzrokiem niepowołanych osób. Jest to szczególnie ważne, kiedy pakunek zawiera wartościowe przedmioty, a na kartonie widnieje nadruk jednoznacznie identyfikujący jego zawartość.

 

Papier pakowy sprawdza się również w zastosowaniach przemysłowych i magazynowych, gdzie używany jest na przykład w charakterze przekładki pomiędzy warstwami towaru składowanego na regałach i paletach oraz wypełniania luk w opakowaniach zbiorczych.

 

Chętnie wykorzystują papier pakowy także lakiernicy (na przykład w warsztatach samochodowych) oraz ekipy remontowo-budowlane, które zabezpieczają nim rozmaite powierzchnie przed zachlapaniem farbą czy tynkiem lub zarysowaniem.

 

Opatrzony atestem dopuszczającym do kontaktów z żywnością papier pakowy używany jest także do zawijania artykułów spożywczych – w sklepach i hurtowniach spożywczych czy zakładach garmażeryjnych.

 

Poniżej przedstawimy parametry papieru pakowego najczęściej kupowanego przez naszych Klientów.

 

Konfekcjonowanie:

Rozmiar:

Kolor:

Uwagi:

Rulon

122cm/5kg

Brązowy

KRAFT *

Arkusze

100x130cm

Szary

Makulaturowy

Arkusze

70x100cm

Biały

Siarczanowy, do pakowania przesyłek, prezentów itp.

Rulon

100cm/15mb

Szary

Tektura lita

 

* KRAFT to papier siarczanowy, produkowany najczęściej z makulatury. Może mieć kolor beżowy, biały lub szary. Jest gruby i nieprzepuszczalny dla światła, dodatkowo może być również specjalnie wzmacniany, dzięki czemu staje się jeszcze bardziej wytrzymały. Posiada jednolitą powierzchnie, co pozwala na łatwe nanoszenie nadruków o dobrej jakości.

 

 

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE