Menu
Twój koszyk

Zaklejarki i Dyspensery

Dyspensery do taśm pakowych

 

Zaklejarki i dyspensery do taśm samoprzylepnych to urządzenia wydatnie usprawniające pracę z taśmami pakowymi. Ułatwiają precyzyjne i równe docinanie oraz przyspieszają aplikację taśm. Pozwalają na błyskawiczne zamykanie i zabezpieczanie pakunków – w tym rozmaitych kartonów. Dzięki zaklejarkom oraz dyspenserom z naszego sklepu proces pakowania staje się po prostu łatwy i szybki, co bezpośrednio przekłada się na obniżenie jego kosztów.

 

Zastosowanie podajników do taśm pakowych:

 

  • Błyskawiczne rozwijanie taśm pakowych
  • Przycinanie i nakładanie taśm
  • Zamykanie i zabezpieczanie opakowań

 

 

Charakterystyka zaklejarek do taśm:

 

  • Współpracują z różnymi taśmami pakowymi i klejącymi
  • Przystosowane do pracy z folią stretch
  • Wyposażone w specjalne gilotynki
  • Lekkie i wygodne w obsłudze

 

Wśród naszych propozycji olbrzymią popularnością cieszy się między innymi dyspenser oklejarka SP-50, przeznaczony do ręcznej paletyzacji, owijania oraz pakowania wszelkiego rodzaju ładunków i towarów za pomocą folii stretch. Model ten jest wyjątkowo wygodny w obsłudze, a dzięki temu, że wykonano go z tworzywa sztucznego – także bardzo lekki. Atrakcyjna cena stawia go w pierwszym rzędzie najchętniej kupowanych urządzeń tego typu.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo także solidny i praktyczny dyspenser pistolet do taśm szerokich, przeznaczony do pracy z taśmami o szerokości do 75 mm. Dyspenser ten wykonany jest z solidnego metalu i wyposażony w ergonomiczny, odpowiednio wyprofilowany uchwyt, co czyni jego użytkowanie wyjątkowo wygodnym.

 

Wśród akcesoriów cieszących się największym powodzeniem warto wyróżnić także bardzo przydatny stołowy dyspenser do taśm. Jest on wyposażony w specjalny gwintowy uchwyt, dzięki któremu można przykręcić go do dowolnego stołu, parapetu czy blatu roboczego. Urządzenie charakteryzuje się bardzo wytrzymałą konstrukcją i dostosowaniem do pracy z taśmami o szerokości około 48-50 mm.

 

 W ofercie posiadamy nastepujące dyspensery:

 

- Dozownik do taśm pakowych

- Zaklejarka do taśm klejących szerokich

- Podajnik do taśm dwustronnych ( na zamówienie )

- Oklejarka do taśm typu SZWED

- Pistolet ręczny - łazka

 

Szczegółowe opisy i dane techniczne dostępnych w ofercie sklepu NEOPAK zaklejarek i dyspenserów znajdą Państwo na podstronach poszczególnych produktów. W razie wszelkich pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie udzielą Państwu fachowej pomocy.

 

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE