Kartony klapowe - najprostsze i najtańsze rozwiązanie do wysyłki produktów

Karton

 

Powierzając transport towarów zewnętrznej firmie kurierskiej, powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, jak ważne jest bezpieczne pakowanie przesyłki. Przedsiębiorstwa bardzo często odmawiają przyjęcia paczki, jeśli nie jest prawidłowo zapakowana. W ramach oszczędności czasu i pieniędzy warto zadbać o to zawczasu.

 

Oferujemy kartony klapowe o różnych wymiarach, doskonałe do przygotowania towaru do wysyłki i niezastąpione przy przeprowadzkach. Użycie popularnych kartonów to najprostsze i najtańsze rozwiązanie w przypadku wysyłki produktów.

 

Wystarczy kilka ruchów, by złożyć pudełko i włożyć do niego zamówione przez Twojego klienta przedmioty.

 

Ewentualne wolne przestrzenie należy dla podwyższonego bezpieczeństwa towarów wypełnić starymi gazetami lub po prostu folią bąbelkową czyli taką, która zawiera pęcherzyki powietrza. Następnym krokiem jest owinięcie pudełka wytrzymałą taśmą klejącą.

 

Pudełko klapowe

 

W razie potrzeby, można zawsze wybrać folię z nadrukiem, która nie tylko zabezpiecza przesyłkę, ale również posiada walory marketingowe. W ten sposób chroniony towar w paczce nie jest narażony na żadne uszkodzenia mechaniczne.

 

Dlaczego najlepiej pakować przesyłki w swojej firmie w kartony klapowe?

 

Przede wszystkim należą one do najtańszych rozwiązań, ponadto są bardzo lekkie, co pozwala zaoszczędzić zwłaszcza przy wysyłce przedmiotów niewielkich gabarytów.

 

Kartony

 

Czasem ważny jest każdy gram przesyłki i wtedy właśnie kartony na zamówienie sprawdzają się najlepiej. Ponadto można je bardzo szybko złożyć i spakować, a następnie owinąć taśmą klejącą. Ich rozpakowanie nie jest trudne, jednak nie da się tego zrobić niezauważalnie, co chroni zawartość pudełka kartonowego przed wścibskimi spojrzeniami osób niepożądanych.

 

Rozróżniamy dwa podstawowe rodzaje pudeł klapowych: te stworzone z tektury falistej  czyli z opakowań tekturowych i te z papieru.

Różnią się one między sobą grubością, którą należy brać pod uwagę wybierając właściwy model dla swojej przesyłki. Oczywiście, im cięższy wysyłamy towar, tym grubszy i solidniejszy powinien być karton klapowy.

 

W razie potrzeby może on zostać zabezpieczony z pomocą wytrzymałej folii stretch, która podwyższy jego wytrzymałość. Inną metodą jest rozłożenie przedmiotów w kartonach z pomocą przekładek i kratownic.

Być może kolor kartonów nie jest tak ważny, jednak można je dostać nie tylko w tradycyjnej brązowej barwie, dużą popularnością cieszą się białe kartony klapowe. Są one bardziej eleganckie i lepiej sprawdzają się jako opakowania produktów sprzedawanych w sklepach internetowych.

 

Pudełka

 

Kartony na zamówienie

 

Jeśli Twoja firma ma nietypowe oczekiwania, zawsze możesz zamówić własne wykrojniki, które posłużą do wycinania z tektury falistej kartonów o nietypowych wymiarach i kształtach.

 

Przydadzą się one na przykład jako właściwe opakowania niektórych produktów. Będą eleganckie i wydajne, doskonałe nawet dla bardziej wartościowych przedmiotów.

Oczywiście, kartony klapowe mogą służyć nie tylko do przygotowania przesyłki. Można w nich ułożyć potrzebne w firmie przedmioty, posegregowane tematycznie.

Pozwolą zapanować nad bałaganem na przykład w księgowości bądź w przedsiębiorstwie wykorzystującym w swojej działalności drobne przedmioty takie jak elementy biżuterii lub małe śrubki i tym podobne.

 

 

Zastosowanie kartonów w przeprowadzkach

 

Pudełka kartonowe przeprowadzkowe są również bardzo często używane w trakcie przeprowadzek. Pozwalają one na szybkie i sprawne spakowanie wartościowych przedmiotów, bez obaw o ich uszkodzenie w trakcie transportu do nowego miejsca zamieszkania.

 

Podsumowanie informacji na temat kartonów

 

Podsumowując, otwierane od góry kartony klapowe stanowią najtańsze i najprostsze rozwiązanie problemu wysyłki towaru do klienta. Korzystają z nich liczne sklepy internetowe, ponieważ cechy takich opakowań pozwalają na zaoszczędzenie sporych kwot podczas wysyłki.

Są to opakowania lekkie i bezpieczne, nie zdradzają swojej zawartości i jednocześnie chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Otwierając działalność gospodarczą polegającą na sprzedaży wysyłkowej, z pewnością należy zaopatrzyć się w kartony klapowe o różnych wymiarach. Rozważ też zamówienie opakowań o nietypowych wymiarach, jeśli będą Ci takie potrzebne.