Kartony i opakowania kartonowe stworzone na miarę potrzeb!

Wszędzie tam, gdzie podstawą działania firmy jest bezpieczna dystrybucja oferowanych towarów – kluczową rolę spełnia właściwe zabezpieczenie przesyłki, czyli jej należyte opakowanie. W przypadku przesyłek o standardowych gabarytach lub paczek wysyłanych na małą skalę – dobranie odpowiedniego opakowania nie stanowi zwykle większego problemu. Jednak sprawne działanie zdecydowanej większości firm oferujących sprzedaż wysyłkową wymaga dedykowanych rozwiązań. 

 

Dzieje się tak w przypadku między innymi jednostek oferujących swoim Klientom produkowane czy kolportowane, często bardzo wyspecjalizowane towary za pośrednictwem portali aukcyjnych czy sklepów internetowych. W takich sytuacjach – odpowiednie zabezpieczenie przesyłek jest wartością nadrzędną, a znalezienie najbardziej optymalnego rozwiązania umożliwiającego bezpieczną dystrybucję oferowanych dóbr – rzeczą zarówno budującą wizerunek marki jako brandu profesjonalnego, jak i znacząco wpływającą na kwestie ekonomiczne.

 

Źle dobrane pudełka – zamykające w swoim wnętrzu niestandardowe przedmioty –  wpływają negatywnie zarówno  na bezpieczeństwo transportu, jak i na budowanie marki oraz znacząco podnoszą koszty przesyłki paczki. Żeby zminimalizować nakłady przeznaczane na przygotowanie i należyte zabezpieczanie paczek oraz podnieść profesjonalną wymowę prowadzonych usług – wiele firm decyduje się na inwestycję w specjalistyczne kartony: idealnie dopasowane do kształtu i gabarytów oferowanych przedmiotów, niezwykle wytrzymałe, bardzo lekkie, produkowane na specjalne zamówienie i – po prostu – stworzone na miarę konkretnych potrzeb.

 

Więcej na temat kartonów klapowych: http://www.neopak.pl/kartony-klapowe

Kartony na zamówienie

 

Mając na uwadze stale rosnące zapotrzebowanie na dedykowane rozwiązania, firma NEOPAK realizuje specjalną ofertę, której podstawą są wysokogatunkowe kartony na zamówienie –  opakowania dostosowane do konkretnych oczekiwań, wytwarzane ze wskazanego przez Klienta rodzaju faktury i wykonywane zgodnie ze szczegółowymi sugestiami obejmującymi między innymi rozmiar czy sposób zamykania opakowania.

 

Produkujemy wszelkiego rodzaju opakowania klapowe i fasonowe, w tym między innymi:

 • Opakowania klapowe z tektury 2, 3. 4. 5 i 7 warstwowej (szarej oraz bielonej)
 • Pudła fasonowe przygotowywane w oparciu o dostarczone formy
 • Opakowania sklejane lub zszywane
 • Kartony kaszerowane wykonane z tektury 2. 3, 4, 5 i 7 warstwowej
 • Opakowania wielkogabarytowe
 • Opakowania z nadrukiem (według projektu Klienta)
 • Przekładki, wkładki oraz kratownice
 • Pudła wyposażone we wskazane elementy galanteryjne
 •  

W naszej ofercie znaleźć można szeroką gamę opakowań klapowych – wykonywanych zgodnie z indywidualnymi wskazaniami we wszystkich rozmiarach i złożeniach. Proponujemy  też kartony fasonowe wzbogacone o uchwyty, nacięcia oraz otwory wentylacyjne, a także mocno dedykowane konkretnym zastosowaniom opakowania tekturowe o oryginalnej, nietuzinkowej konstrukcji.

 

 
Artykuł na temat opakowań z tektury

  

Niezależnie od rodzaju opakowania – wszystkie, proponowane i wytwarzane na zamówienie kartony, kartoniki i pudła wyróżniają się najwyższą jakością, dbałością o każdy szczegół wykonania, odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wyjątkową trwałością i wysoką estetyką.

 

Nasi doświadczeni konsultanci służą pomocą i w sposób indywidualny podchodzą do każdego, realizowanego zamówienia. Korzystając z bogatej wiedzy pracowników NEOPAK mogą Państwo liczyć na praktyczne doradztwo i techniczne wsparcie na każdym etapie współpracy.

 

Zamówienia indywidualne – kartony na wymiar

 

Zamówienia indywidualne przyjmujemy telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 17.00. Zapytania i zamówienia na indywidualne kartony przyjmujemy też drogą mailową – wiadomości prosimy przesyłać na adres kontakt@neopak.pl

 

Przyjmujemy zamówienia na indywidualne kartony i pudła wytwarzane zgodnie z zaleceniami Klienta z różnego rodzaju tektury i cechujące się różną, wskazaną konstrukcją. Mając na celu jak najszybszą realizację Państwa zleceń prosimy o podanie –  w wiadomościach mailowych lub podczas rozmowy telefonicznej z naszymi konsultantami – jak największej ilości szczegółów zamówienia.

 

Jeśli interesuje Państwa koszt realizacji zamówienia, w mailu zawierającym zapytanie ofertowe prosimy zawrzeć informacje dotyczące między innymi oczekiwanego surowca oraz konstrukcji gotowych produktów. W mailowym zapytaniu o wycenę konkretnego zamówienia powinny znaleźć się takie dane, jak:

 • Rodzaj zamawianego opakowania (kartony klapowe, kartony fasonowe etc.)
 • Wymiary wewnętrzne zamawianego opakowania (długość x szerokość x wysokość podane w milimetrach)
 • Rodzaj tektury (tektura trzywarstwowa, pięciowarstwowa etc.)
 • Kolor tektury (szara, bielona etc.)
 • Gramatura tektury (opcjonalnie – informacja o docelowym przeznaczeniu kartonów)
 • Ilość zamówienia
 •  

Jeśli nie są Państwo w stanie określić, czy kartony mają mieć postać opakowań fasonowych czy klapowych – prosimy o przesłanie w mailu załącznika zawierającego zdjęcie interesującego Was produktu.

 

Zamówienia indywidualne – opakowania z nadrukami

 

Jeśli pragną Państwo złożyć zamówienie lub poznać koszt produkcji kartonów zadrukowanych – prosimy o przesłanie na adres mailowy specyfikacji takiej samej, jak specyfikacja sugerowana przy zamówieniach opiewających na kartony na wymiar (zawierająca informacje o rodzaju tektury, rodzaju zamknięcia pudełka, ilości zamawianych opakowań etc.).

 

Dodatkowo prosimy o przesłanie:

 • Pliku graficznego z logotypem lub przeznaczonym do druku wzorem  (w wysokiej rozdzielczości)
 • Informacji o wymiarach nadruku i sposobie jego rozmieszczenia (określenie orientacji nadruku, ilości ścian kartonu na których powinno znaleźć się logo etc.)
 • Danych odnoszących się do wszelkich, dodatkowych wytycznych (zwłaszcza nasycenia kolorów)

 

Artykuł o opakowaniach foliowych

 

Minimum produkcyjne

 

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny. Opierając się na tej zasadzie – nie określamy ścisłego minimum produkcyjnego. Przy zapotrzebowaniu na niewielką ilość indywidualnych kartonów – prosimy o kontakt z pracownikami NEOPAK, którzy – w odpowiedzi na zapytanie ofertowe – przedstawią stosowną propozycję i dołożą wszelkich starań, aby zaproponować Państwu najlepsze rozwiązanie.

 

Kartony archiwizacyjne - przeczytaj więcej 

 

Realizacja zamówień indywidualnych

 

Zamówienia na kartony wytwarzane zgodnie z indywidualnymi wskazówkami realizujemy na bieżąco. Orientacyjny czas oczekiwania na realizację zamówienia – w zależności od rodzaju kartonów i ich ilości – to 7 dni roboczych od chwili przyjęcia zlecenia.

 

Na każdym etapie realizacji zamówienia utrzymujemy stały kontakt ze Zleceniodawcą, informując go o postępach w produkcji. Niezależnie od wielkości czy rodzaju zamówienia – nasi pracownicy służą Państwu pomocą i wsparciem technicznym, na bieżąco odpowiadając na zadawane pytania i doradzając przy wyborze najlepszego rozwiązania.

 

Zapraszamy do współpracy i polecamy bogaty asortyment stały, obejmujący między innymi dostępne od ręki opakowania, pudła i kartony w standardowych rozmiarach i formatach.